Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Komedie

Recenze (1 612)

plakát

Futurama - Benderovo parádní terno 4/4 (2008) (epizoda)

Ty neustálé časové paradoxy a rádoby šokující odhalení z různých hrátek s časem mi navodily vzpomínky na všechny ty epesní vážné seriály a filmy, které se touhle tématikou zabývají.

plakát

Futurama - Benderovo parádní terno 3/4 (2008) (epizoda)

Za zpívající pasáž musí jedna hvězda dolů. Sice se zde zpívá alespoň česky a nenechává se původní zhovadilost jako ve stejných situacích v bratrských Simpsonech, ale i přesto to sráží celkovou kvalitu dolů.

plakát

Futurama - Benderovo parádní terno 1/4 (2008) (epizoda)

Všechny tyhle kompilace jsem viděl už před x lety jako celistvé, ani jsem nevěděl, že rozkouskovaně tvoří jednu sérii. Mile rád jsem si ale snahu o záchranu vesmíru připomněl a nebude tomu jinak u dalších příběhů, rozdělených do vícero epizod.

plakát

Ozark - Drahocenná krev Ježíšova (2018) (epizoda)

Bylo více než jasné, že s Cadeovým příchodem divákovi ještě vzroste vztek vůči jeho osobnosti, problémy z jeho strany budou jen růst a růst. Wendyiny praktiky na jedničku.

plakát

Ozark - Reparace (2018) (epizoda)

Druhá série začíná úplně stejně skvěle jako skončila ta první, příměs politiky by mohl někdo označit za nežádoucí, já to ale kvituju a jsem jako na trní, co se bude dít dál.

plakát

Babylon Berlín - Epizoda 8 (2020) (epizoda)

Nebýt postavy Charlotte, nedisponoval by tenhle německý seriál absolutně ničím, díky čemuž si ho zapamatuju. Sledujeme v dabingu a její představitelka má i dobře zvolený hlas Evy Josefíkové.

plakát

Babylon Berlín - Epizoda 7 (2020) (epizoda)

Konečně špetka akce, která povznesla Babylon Berlín zase na okamžik do vod poutavosti. Finále epizody zajímavé, byť dost průhledné.

plakát

Babylon Berlín - Epizoda 6 (2020) (epizoda)

Místo toho, abych byl unešen tímto seriálem, myslím při jeho sledování na spoustu těch, které na mě čekají po jeho konci. Už aby to bylo.

plakát

Babylon Berlín - Epizoda 5 (2020) (epizoda)

Už mě příběh přestal fakticky zajímat a osobní nutnost dokoukat rozkoukané je jediným hnacím motorem za dalšími díly.