Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Komedie

Recenze (2 328)

plakát

Volejte Saulovi - Klik (2016) (epizoda)

Průběh dílu jsem po náloži z předchozího čekal více procítěný, úplný konec ale přináší slušné lákadlo na dění budoucí. Ještě že nemusím čekat roky, ale jen 14 dní než se k seroši zase dostanu.

plakát

Volejte Saulovi - Na komoru (2016) (epizoda)

Bez debat nejlepší epizoda, kterou celý seroš prozatím nabídnul! A to byl prý ještě slabý odvar.

plakát

Služka - Ovace (2021) (epizoda)

Asi tuhle minisérku více ocení ženy, zejména ty, co se ocitnou v obdobné situaci jako hlavní protagonistka. Nás nezasažené ani zdejší emoce moc nezasáhnou.

plakát

Služka - Nebeská modř (2021) (epizoda)

Zdejší čísla sice stoupají, já se ale ke konci seriálu začal už skoro až nudit. Nějak si Alex zasloužila, aby mi ta její strastiplná cesta už příliš nezajímala.

plakát

Služka - Lov na medvěda (2021) (epizoda)

Kdo byl tak naivní a čekal, že to se Seanem zase bude fungovat? Seriál, co působí jako dostatečné upozornění na to, jak by člověk opravdu nerad skončil.

plakát

Služka - Malý koník (2021) (epizoda)

Tenhle seroš se profiluje do těch, kde vám vadí skoro všecky přítomné postavy. Jen ten Nate je sympaťák, soucítím s ním v lecčem víc, než by kdo čekal.

plakát

Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

Třebaže nejdu cestou maximálního hodnocení, tenhle seroš prozatím fakt žeru. Škoda, že na něj teď nebude zase příliš času.

plakát

Love, Death & Robots - Svědectví (2019) (epizoda)

Nejen za finální plotwist, ale i za bezostyšnost a opět vypiplanou animaci dávám s klidem na srdci zaslouženou pětku. I když obecná čísla moc nesouhlasí.

Ovládací panel