Powaqqatsi (1988)

nadhera po druhe, kvalita ostava

Naqoyqatsi (2002)

krkolomny nazov, skvely dokument tak isto ako Koynaqatsi alebo ako sa to píše

Tři barvy: Modrá (1993)

genialne dielo, nechapem ako som nan zabudol a nehodnotil. Cela trilogia je super. Filmy sa zaobidu aj bez seba, teda po kvalitativnej stranke, ale ta duchovna sila sa vytraca ak Vam nejaky diel ujde.V modrej je Juliet genialna!!! A NECHAPEM AKOZE PRECO TENTO FILM NIE JE V TOP CSFD?????????

Tři barvy: Červená (1994)

Tři barvy: Bílá (1994)

Připoutejte se, prosím! (1980)

vsetky parodie napokon vacsinou dopadnu trapne. Tato je jedna s tych lepsich mozno najlepsich, ale proste pre mna to zase nie je az taka zabava! Mozno ked som mal 15

Mesto tieňov (2008) (seriál)

Slovensky kriminalny serial - pre mna prekvapenie (aj ked ocakavane z dovodu DNA productions) - po dvojdiely s bezdomovcami som sa rozhodol udelit *. Myslim ze serial je na nase pomery nadpriemerny. A dufam ze tych epizod bude viac ako len zatial natocenych 10! A strasne sa mi pacia uvodne titulky! Druha seria pokracuje v nacatom trende, jedina vec co ma stve ze to vysielana SK TV Markiza, ktora a mi od ignoracie sutaze OTO zhnusila, ze ju sledujem minimalne. Ale to zo serialom nijak nesuvisi.

Normálna rodinka (2008) (seriál) odpad!

jednoznacne najvacsia blbost, ktora ide momentalne na slovenskej serialovej scene. Odpad je slabe slovo. A este ma vytaca, ako si Markiza este hodi aj na teletext, aky to malo super start. Dufam ze to bude mat aj super prepad, ale to sa uz na ich txt strankach urcite nedocitame!