Krásná pokojská (2002)

Jeden z mých nejoblíbenějších romantických filmů.

Transformers 3 (2011)

Dějově stejné jako jednička, dvojka a pokud natočí čtyřku, tak to bude opět to samé. Je to o chlup lepší než druhý díl a jsem rád, že už tam nehraje ta protivná a hloupá Megan Fox. Efekty opět dech beroucí.

Lolita (1962)

No...bylo to strašně zdlouhavé. Ukončit to po hodině a půl, tak bych byl nadšený. Moc mi tam neseděla hudba jako z Angeliky. Hlavním mínusem filmu a pro mě naprosto rušivým a nepříjemným článkem bylo obsazení Petera Sellerse, který je mi nesympatický snad všude. Celkově jedno velké zklamání.

Super 8 (2011)

Upřímně jsem rád a šťastnž, že ten film je takový, jaký je. Původně jsem myslel, že půjde o drsnější sci-fi, ale už je to víc jak 10 let co jsem viděl E.T. a moc se mi líbila stylizace do "dětského filmu". Prostě že hlavními hrdiny po delší době nejsou uslintaný puberťák a kozatá krasavice, ani postarší bývalý voják atd., ale parta děcek. Skvělá podívaná.

Město bohů (2002)

Pár let jsem čekal, kdy bude ta správná příležitost, pustit si tento film. Teď jsem rád, že už jsem ho shlédl, protože nebylo proč čekat. "Mafiáni" a další severoamerické gangsterské filmy v jednom jihoamerickém. Násilí, loupeže, vraždy, střílení a pořád dokola. Je to skvěle natočené, ale nějak mi chyběla rozvinutější dějová linie.

Pro ptáčky (2000)

Tenhle kraťas mě vždy zaručeně rozesměje.

Happy Feet (2006)

Brittany Murphy a nejlépe zazpívaná píseň Somebody to love, co jsem kdy slyšel.

X-Men: První třída (2011)

Hodně rozpačité 4*. Upřímně mě hodně překvapilo to hodnocení, ale pochybuji, že se na 88% tento film udrží. Ačkoliv jsem viděl všechny X-Meny, nepovažuji se za fanouška a tento film nejspíš zaujme právě skalní fanoušky. Pro mě lehce nadprůměrná žánrová podívaná a přehled zvučných jmen. Čtvrtou hvězdu dávám za January Jones, která konečně dostala větší příležitost, tentokrát celosvětovou a nejen pro Mad menovské fanoušky, ukázat své půvaby.