Erasmus 2 (2005)

Neskutočne zdĺhavé, nudné, film kde sa absolútne nič nedeje. Na začiatku navnadí na Rusko, a čakáme vyše hodinu a pol kým sa tam dostaneme. Čakanie je vyplnené samými hlúposťami. Xavier nemá peniaze ani na bývanie, tak ide bývať ku kamarátke. O chvíľu ale začne behať Paríž-Londýn jak keby to boli dve zastávky električkou. Dialógy sú o ničom, postavy sa správajú až nerealisticky hlúpo a nakoniec to nemá ani žiadnu pointu. Stratené dve hodiny života (alebo niečo menej, lebo som musel skipovať od nudy).

Erasmus a spol. (2002)

Ak ste cestovateľ, poznáte všetky typy ľudí v hosteloch a všetky druhy ich hlúpych príbehov ktoré sa otočia okolo nedorozumenia v cudzom jazyku, oceníte v tomto filme ohromne veľa detailov. Jasné, príbeh nič moc, vtipov tam tiež moc nie je, celá story line so starším párom je nudná jak hovno. V Barcelone som ale strávil 2 mesiace, postavy sa pohybujú po miestach po ktorých som chodil skoro každý deň, dostávajú sa do situácii, ktoré síce nie sú nijakým spôsobom "fatálne", ale boli mi blízke a niekoľkokrát som si počas filmu povedal "neznášam keď sa dostanem do tejto pozície". Je to film iný ako ostatné, na nič sa nehrá, proste plynie a ja som sa v ňom veľakrát našiel, čiže ho nemôžem hodnotiť zle. Ak ste boli niekedy na erasme, či nebodaj dokonca v Barcelone, bude sa vám to veľmi páčiť.

Drtivá porážka (2008) (pořad)

Wipeout sledujeme s kamošmi už asi rok. Dáme si vodnú fajku, nejaké pivo, zapneme wipeout a jednoducho sa smejeme. Pády sú asi 35% zábavy, zvyšok ide moderátorskej trojici ktorá nás niekedy doženie až k slzám, oblúbené časti sú so súťažiacimi Freak of Nature, alebo Daddy Long Legs, stačí pár zaujímavých súťažiacich, z ktorých si moderátori vystrelia a o smiech je postarané.

Route 66 - splnit si svůj sen (2010)

Včera som to úplne náhodou zapol a bol som velmi príjemne prekvapený. Mám nový sen a raz tou cestou fakt pôjdem. Skvelý strih, výber piesní a proste dobrá atmosféra z toho išla.

Skřípění (2003)

Tretia hviezdička len za to že som kedysi tiež skejtoval a mám k tomu stále vzťah. Párkrát som sa aj zasmial.

Přátelé (1994) (seriál)

Je to skvelý seriál, ale mám ho brutálne okukaný, a nie som jediný. Aj humor je taký celkom obyčajný, a keď som dal scrubs 5*, tu dávam 4.

Ajťáci (2006) (seriál)

Prvé 2 série som videl asi milión krát, tretiu 2 krát, a štvorku raz, viackrát si pozriem asi iba Italian for Beginners, ostatné časti slabota, posledná časť doslova mega nuda. Piatu sériu už aspoň nebude robiť Linehan, mám ho rád ale starne.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Druhá séria a polovička tretej najlepšia v seriáli, posledné časti trojky boli katastrofa. SHeldonov otravný hlas, dementná povaha ktorá ide už do extrémov, iným postavám sa venovali minimálne. Hádam to štvorka napraví.

Legendy z Dogtownu (2005)

Skvelý film. Párkrát sa to mení na teen komédiu ale tiež som zažil časy na doske a bol som taký istý čiže som sa pri sledovaní zabavil a spomenul som si na moju mladosť. Mal by si to pozrieť každý skater už len z povinnosti, aby o svojom športe aj niečo vedel. Super Heath Ledger, super ostatní herci, veselý aj smutný príbeh z Dogtownu, máme tu legendy.

Je to i můj život (2009)

Vedel som že budem plakať ale aj tak ma niektoré scénky velmi dostali. Je to fakt silné, aj keď sa to nevyhlo nejakým cliché, možno trochu vela spomalených záberov s peknou hudbou, ale poplakal som si dobre.