District 9 (2009)

Asi nejlepší film roku 2009. Čekal jsem jen další obyčejnou sci-fi, ale byl jsem mile překvapen. Čekám až se za tři roky vrátí ;-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Partička IT... pro mě asi nejlepší seriál všech dob. Hláška "Zkoušeli jste to vypnout a zapnout?" je nezapomenutelná a číslo na pohotovost "0118 999 881 999 119 725 3" to si také doopravdy pamatuju :-D 1.série vynikající, 2.série o něco slabší ( střída dobré díly s horšími ), 3.řada asi nejlepší. Chtělo by to další díly ;-)

Já, legenda (2007)

Na film jsem se podíval, protože hlavní roli hraje můj oblíbený herec Will Smith ( ve filmu v roli Roberta Nevilla). První polovina filmu byla naprosto vynikající , druhá už o něco horší ale konec zas vynikající. Rozhodl jsem se najít na internetu alternativní konec a ten se mi líbil víc než původní, proto dávám 90%.

Pátek třináctého (2009)

Film jsem objevil náhodou, když jsem neměl co dělat, ve filmu není nic co by mě nadchlo ( až na ten konec ), ale zase jsem se nenudil. Dávám 60%

Bazén (2001)

Byla sobota, 11 hodin večer, řekl jsem si, že kouknu na tento film. Nenudil jsem se, ale, že by to byla perla kinematografie..., to ne. Viděl jsem ho dříve než "Vřískot" a až poté jsem si přečetl, že je to "kopie". Hodnotil bych 60%, ale po zkouknutí "Vřískotu" snižuji na 50%.