Čínská čtvrť (1974)

Opravdový filmový koncert s příjemným romantickým nádechem!!!

Ďábel nosí Pradu (2006)

Dalo se na to dívat, to ne že ne. Ale o čem to bylo? Nějak to ve mě nic nezanechalo.

Dannyho parťáci (2001)

Hvězdička navíc za krásné Las Vegas (evokovaly se mi krásné vypomínky, cimž si mě atmosféra filmu prostě získala - Bellagio je jednoduše úžasné). Velice příjemný film, který alespoň u mě přesně splnil, to co jsem od něj chtěl - odpočinout si a dobře se pobavit (dokonce se obšas trochu zasmát). Díky

Dannyho parťáci 3 (2007)

Příliš překombinované, často jsem se v ději ztrácel :-(

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Snižuji hodnocení o jednu *. Zajímalo by mě, jestli se někdo prokousal opravdu všemi díly. Já jsem tak bohužel po letech učinil a samozřejmě mě čekalo slušné zklamání. Až moc je vidět, jak úroveň s přibývajícími díly rapidně klesá. Nechápu, proč tvůrci tak často spoléhají na to, že diváky nalákají prvními poněkud zajímavými díly a pak už jen vaří z vody. Ani tento seriál se tomu nevyhnul - škoda.

Dobrodružství prince Achmeda (1926)

Zvláštní, trochu naivní, animovaná pohádka s hororovými prvky doprovázená krásnou klasickou hudbou. Děj je rozdělen na 5 aktů, během kterých princ Achmed projde různá místa (Turecko, Čína) a střetne se s různými příšerami a lidmi včetně Aladina a jeho lampy. Graficky je to na tu dobu vydařené (černé postavy na barevném pozadí), ale děj je až moc primitivní. Tehdy ale určitě poutavé.

Dobrý voják Švejk (1956)

Výborný Hrušínský, ale jinak mě téma Švejka nijak nebere.

Dogville (2003)

Děkuji vám pane Trier!!! Chvíli mi trvalo,než jsem si zvyknul na zvláštní dějové ztvárnění tohoto filmu (ostatně i jako u jiných Trierových filmů),ale pak jsem se totálně nechal unést dějem. Jen jsem hltal slovo za slovem. Ten film (pokud se toto označení vůbec dá použít) nemá jedinou slabší pasáž. A jestli ji má,pak je tak nezřetelná,že vlastně není. A výkon moji oblíbené Nicole Kidman ani nebudu komentovat. Jednak by to bylo hodně subjektivní a jednak byla prostě fantastická. Ale upřímně,ostatní herci taky dobrý. Vřele doporučuju

Dokonalá vražda (1998)

Velmi příjemný thriller, který má tu velkou smůlu, že původní film od Alfreda Hitchcocka je prostě lepší a tajemnější. Ale jinak velmi příjemné překvapení, tento film snad nikoho neurazí a některé diváky určitě i nadchne (těm bych doporučil sehnat si Hitchcockovu verzi z roku 1954).