• Krátkometrážní

Krvavé pohádky (2018) (studentský film)

Takový animovaný masakr motorovou pilou a ještě vtipně. #kviff2019

Plody mraků (2017) (studentský film)

Nebojte se riskovat! Trochu mi atmosféra filmu připomínala hru Limbo. #kviff2019

Rybáři (2016) (studentský film)

Vizuálně pěkné, příběh jsem však nepochopil.

Vazba (2019)

Z filmu jsme po hodině (v půlce!) odešli. Opravdu opravdu strašný. Sice mě to pak trochu mrzelo, protože po projekci byla diskuse a já tím přišel o možnost se zeptat jak se v Rumunsku vypořádali s minulostí, tedy jak to mají s bývalými konfidenty tamní obdoby naší STB, tedy Securitate a jestli i u nich by bylo možné aby se bývalý agent stal premiérem... bohužel to bylo tak strašný že jsme opravdu odešli. Takže 1* za téma. #kviff2019

Býk (2019)

Devadesátky v Rusku byly dost ostrý. Otázka jestli to tam v téhle společenské vrstvě není stejné i teď. Trochu jsem nepochopil na konci ten novoroční projev Jelcina když odstupoval. Autor tvrdí že je to jenom určení té doby ze které je film. Já si myslím že to byla tak trochu úlitba mocným, že za Jelcina to byl western a dnes za Putina už je to ale úplně jiná písnička. Film totiž vznikl za podpory Ministerstva kultury RF. #kviff2019

Koko-di koko-da (2019)

Tuhle melodii z hlavy jen tak nevyženete. Vlastně je to docela zábava. Jenom je to takové roztahané. #kviff2019

Patrick (2019)

No zase taková sranda to nebyla. Klidně bych slovo komedie ze synopse škrtnul. Jsou tam vtipné momenty. Ale jinak je film docela vážný. To že jsou všichni v každé situaci, i na schůzi, nahatí vám za chvíli nepřijde vtipné. #kviff2019

Maličkosti (2019)

Hlavní hrdina je debil a je až tak velký debil že vás to rozčiluje a na konci si řeknete: Dobře mu tak, debilovi. #kviff2019

Synové Dánska (2019)

Film pro všechny co si myslí, že Tomio je fajn a že to myslí dobře. Film o tom jak snadno lze rozpoutat spirálu nenávisti s nedozírnými konci. Také jasně ukazuje jak ne příliš složité je aby se k moci dostal nějaký nový Hitler. #kviff2019