• Krátkometrážní

Říkali mu Chaos Bērziņš (2018) (studentský film) odpad!

Tady zbývá jediné... Co to kurva jako mělo být???? Chvíli to vypadalo že to je celé vtip... až Tomio zjistí že na tohle šly peníze z EU tak mu praskne žilka.

Hra (2019) (studentský film) odpad!

Dva idioti si pořídí pistoli a pak se po dvaceti mintuách dělání bordelu v bytě, neboť na tom nezáleží, zastřelí a celé to přenáší přes nějaký live kanál. Žádný náznak motivu. Ten který o činu zřejmě víc pochyboval neváhá svému mrtvému v kaluži krve ležícímu kámošovi vzít z ruky pistoli a střelí i sebe. To jako jen tak? Hej kámo! Vpálil sis kuli do hlavi a je tu rozstříklej tvůj mozek po bytě, tak já si z tvý zkrvavený ruky vezmu pistoli a taky so to nechá projít hlavou? To jako vážně když před tím jakože pochyboval to vůbec udělá? Zajímavé je snad možná to, že to vypadá, že to natáčeli živě a opravdu to streamovali a ty reakce v chatu toho streamu jsou skutečné. Ale to je jenom taková zajímavost. Tedy pokud si ten chat nedopislovali po natáčení #kviff2019

Ať jsi kdekoliv (2018)

Ani jednoho z hrdinů nemůžete mít rádi a nemáte se s kým ve filmu ztotožnit. Navíc se ani jedna postava během filmu nevyvíjí. Snad jen že arogantní namyšlený opilec se prvně v životě obějtuje po druhého a nechá si v samém konci filmu rozbít hubu.

Tiché doteky (2019)

Námět filmu je postaven na pravidlech reálné náboženské sekty 12 kmenů, jejíž členové se po problémech s justicí v Německu přestěhovali z Bavorska roku 2017 do ČR do Mšecký Žehrovic ve středních Čechách. #kviff2019

Yesterday (2019)

Takový pěkný film do letňáku, dát si k němu pivo víno Frisco nealko co kdo preferuje a tak nějak nechat ten film proplout. A pak na něj zapomenout. takové je Yesterday. Ani happyend nechybí. Beatles jsem nikdy nijak zvlášť neposlouchal, ale je příjemné je slyšet. Faktor letní zábavy 5* zejména po sérii těžkých filmů na #kviff2019.

Ke hvězdám (2019)

To by bylo hezký i kdyby to bylo bez zvuku, natož ve velkém sále Thermalu se zvukem. #kviff2019

Konfuciánský sen (2019)

Na #kviff2019 zvláštní cena dokumentární poroty. Mijie-Li je taková začínající Helena Třeštíková. Takže můžeme čekat rodinu Chenových po letech. Rodina má o natáčení zájem.

Šampion (2019)

Že by to byl film který bych chtěl vidět víc než jednou, to zase ne. Nic složitého nebo něco co by se reálně mohlo stát bych v něm nehledal. Na to se ve fotbale točí moc peněz. Ale je poměrně zábavný, z prostředí fotbalových hvězd a s nutným happyendem na konci. Nejleipší by asi bylo ho vidět jako poslední film po zakončení festivalu ve velkém sále Thermalu. Ale tam už se dost dlouho druhou sobotu festivalu kolem půlnoci nepromítá. #kviff2019

Nesmrtelní (2019)

Zajímavé téma, ale proboha proč si každý myslí že musí zaplnit 60 minut? A navíc to ještě dostalo ve Varech cenu za dokument. Tomu moc nerozumím. A zase, debata s režisérkou po filmu byla 100x zajímavější než film. #kviff2019

Den žen (2018) (studentský film)

Tak tohle mě trochu minulo, 2* za vizuální zpracování.