Pojďte pane, budeme si hrát - A neříkej mi Vašíku (1972) (epizoda) odpad!

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodpbně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil.

Pojďte pane, budeme si hrát - Psí kusy (1971) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - Co to bouchlo? (1970) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - O pardálu, který voněl (1971) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - Jak šli spát (1967) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - Jak jedli vtipnou kaši (1966) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - Držte si klobouk (1966) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - Jak jeli k vodě (1965) (epizoda) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát (1965) (seriál) odpad!

Pojďte pane, budeme si hrát - K princeznám se nečuchá (1965) (epizoda) odpad!