Snídaně u Tiffanyho (1961)

Kristepane, to je des. Audrey jako krasna, ake znacne tupa a vychcana piiiiica. Dost dobre nechapu, z ceho ze jsou vsichni tak nadseni. 🤦🏼‍♀️ Jedna hvezda za chudaka kocoura, jedina sympaticka postava. Jinak odpad.

Až na krev (2007)

O nicem. Ztrata casu, coz me vzhledem k mistnimu imho totalne mimoznimu hodnoceni, kvuli nemuz jsem se tesila zbytecne, sere o to vic. Souhlas s ClintEastwoodem.

Tanec v temnotách (2000)

Tesila jsem se, ocekavani velka. Mam rada LVT, ale hlavne miluju Bjork. Od detstvi. Jeji hudbu, muzikalnost, hlas, genialitu. Ale tohle je jeden velkej fail. Nesedi mi tam, nepatri tam. Ani ona, ani jeji jedinecna hudba. Celej pribeh je divnej, nedava smysl, prijde mi to cele tak desne pritazene za vlasy a divne, jakoze naschval, zamotane, nepravdepodobne, smysl nedavajici, tudiz (pro me) nepochopitelne, az me to regulerne nasralo. A to fakt nesnasim… Detaily typu ceskoslovensky prvky vyslovovany udajnou ceskou emigrantkou anglicky radsi pomijim. Past na past. 🤦🏼‍♀️

Tajný svět: Cesta do nitra buňky (2012) (TV film)

Naprosto skvela podivana! S vedomostmi a znalosti alespon zakladnich pojmu z biologie na SŠ jde teprv o posusnanicko. Umim si predstavit, ze mit tohle misto nezazivne, nezajimave a nenazorne snahy o vysvetleni teto latky ve vyucovani (jako jsem ji zazila sama), snad by i tech nadsenych studentu pribylo. Naprosto fascinujici nadhera a nutnost opet smeknout pred Matkou Prirodou, pac tohle je neco!

Mrňousci (2006) (seriál)

Bozi proste!