• Thriller

Tísňové volání (1994)

Veľmi ma tento Thriller prekvapil aj keď je inej produkcie ako americkej v nemeckom jazyku s českými Titulkami ,čo uvádza aj pôvod jeho krajiny Doktorka , sused vraždy, vyšetrovanie , samozrejme nesme chýbať milostná aféra so susedom a následne ďalšia vražda a dobrý Happy End Thriller ,ktorý sa rozhodne oplatí si pozrieť 3*

Vyšehrad: Fylm (2022)

Film, ktorý je nielen o futbale  ale snaží sa zaujať svojím čiernym humorom ,občas až  nerealnymi situáciami Stačilo raz vidieť 2* viac si nezaslúži, zbytočne prehnané hodnotenie ma film

Ve smrtelné pasti (2010)

Film sa odohráva celý čas v reštaurácii, kde sa zastaví týpek, ktorý bude mať niečo za sebou a začne sa vyjednávanie s hosťami, skôr psycho film spojení s vraždením 3*

Stopy vraha (2000)

Pátranie po únoscovi  a vrahovi malých detí, dokazuje,že aj staršie filmy tipu TV dokážu byť občas zaujímavé 3*

Smršť nad Pacifikem (2005)

Cesta  lietadlom študentov a následný prepad lietadla,až po jeho bezpečné pristátie takých filmov je viac, od toho som čakal viac , mohlo to byť aj lepšie 2*

Betlémské světlo (2022)

Veľmi zvláštny film o spisovatelovi, ktorý chodí skúšať veľkosť truhly, píše knihu a o ďalších vzťahoch medzi ľuďmi ,Slabé a ničím zaujímavé raz stačí vidieť 2*

Známí neznámí (2021)

Remake filmov Naprosty cizinci a Takmer dokonale tajomstvá len s iným obsadením hercov, kto videl tieto dve filmy, môže sa mu aj tento film páčiť, odohravajuci sa v Prahe počas jednej  Silvestrovskej noci za mňa Áno 3*

Vězeňské peklo (1993)

Zaujímavá dráma štyroch mladých kamaratiek, ktorú budú na dovolenke a výberu sa na výlet do Turecka, kde im do auta podstrcia pri kontrole drogy a následne budú neprávom zavreté v Tureckom vedení 3*

Krvavý měsíc (1997)

Gary Daniels ako najatý policajt ,aby dostal spolu s novým kolegom Zabijaka obetí , Klasický akčný film 90 rokov , ktorý nič nepokazí 3*

Samaritán (2022)

Chlapec sa zoznámi so susedom o ktorom si myslí,že je samaritan, pretoze mu ukradne jeho Diár,z jeho bytu kam sa vlue cez okno ale realita je však iná a dospelý sused v úlohe Slya  začne chrániť chlapca a jeho matku proti miestnym nepriateľom. Akcie vo filme v prvej polovici mohlo byť viac , ku koncu sa to rozbehne, prislo mi to ako film pre deti 12+ Hodnotím len 2*