• Thriller

Démoni minulosti (2007) (TV film)

Dávny prípad a neprávom obvinená žena z vraždy autonehody malého chlapca z roku 1981 sa vracia po rokoch späť do rodného mesta ,aby tu pochovala babku chce dokázať čo sa v roku 1981 skutočne udialo a kto je skutočnym vrahom, niekto sa ju snazi umlčať.Jeden z mála dobrých filmov herečky Alexandri Paul 3*

Cola, láska, čokoláda (1979)

Letná komédia o dvoch kamaratkach, ktoré sa vyberú na dovolenku na Filipíny a jedna z nich sa zaľúbi do nastávajúceho ženícha a rozhodne sa mu prekaziť svadbu, Herečka Olívia Pascal známa z komédia Slnečné raggae na Ibize opäť zabodovala v tejto komédii A úvodná skladba filmu od Luv Trojan horse úplne retro filmu dopĺňa 3*

Zločin z vášně (1999) (TV film)

Vdovec sa zoznámi so ženou striptérky v bare, ktorej sa časom ukáže jej pravá tvar 3*

Dobří sousedé (2007) (TV film)

Vražda matky dvoch detí a vyšetrovanie vraždy , podozrenie na susedu, Thriller 3*

Půjč mi svou ruku (2006)

Komédia o typkovi, ktorý nafinguje svoju vlastnú svadbu len aby sa zbavil nátlaku zo strany rodiny 3*

Ztracena ve tmě (2007) (TV film)

Dvaja utecenci-vazni jeden z nich prepadne dom so slepou ženou a následne začne vyjednávanie s krimi zapletkou, následne vyšetrovanie cez políciu až po samotné doladenie vážna. Thriller 3*

Room 203 (2022)

Ducharsky Thriller, dve kamarátky si vezmú do prenájmu byt a časom zistia šokujúce skutočnosti o mieste kde bývajú 2*

Zlá chůva (2016)

Nájom pestúnku so žltou minulosťou nebol ten najlepší nápad, hlavne keď sa z nej vykľuje po čase beodbitna psychopatka , Thriller 3*

Pekelná jízda (2013)

Vlak s pasažiermi a nemožné zastavenie vlaku , slušné napätie tu nechýba 3*

Dědictví strachu (2006) (TV film)

Film by som skôr nazval Thrillerom ako drámou, či akčným filmom  Žena zažije ako dieťa vraha a po 30 rokoch začne podľa vraha niekto vraždiť, následne vyšetrovanie a vraždy nesmú chýbať  3*