• Rodinný

King Kong (2005)

Moc dlouhé, bez toho, že by to mělo jakýkoliv smylsl (plytkost námětu, nehledě k vůbec žádným výhodám remaku). Nevhodní herci (Black patří jen do sraček oklahomského formátu), blbá mixáž stylů (Juráč je tisíckrát zábavnější a proboha dokonce i po 12 letech technicky lepší). No nebýt na předváděčce a sedět v sále Palace Cinemas, odejdu o pohodlné přestávce na kafe a poté na dobrou diskotéku :-)

Poslední Mohykán (1992)

Jeden nejnudnějších romanticko-akčních filmů :-(

Blade Runner (1982)

Tak tohle je mimo mě. Starý hrající si na budoucno, profláklá muzika a další "kult". Dneska po tom neuflusne ani štětka.

Účastníci zájezdu (2006)

Nic jsem od V. nečetla, ale viděla už 4 (včetně tohoto) filmy podle jeho "děl". Každý z nich točil někdo jiný a každý z nich je špatný. Takže buď je špatný V. jako spisovatel nebo ho nikdo neumí natočit podobně jako Kinga. To ovšem nemění nic na tom, že tohle je nuda všch nud. Pobavila mě Polívková svým neherectvím (chudák, opravdu je ošklivá po tátovi :), dvě skoromrtvoly Fialová a Štěpánková mě nasraly, autobusáci potěšili (jakoby vypadli z jiných filmů, bohužel víme ze, kterých... oba dva hoši, že?) a celkově mě to vůbec nechutnalo.