Rozhněvaný muž (2021)

Kurňa takto sa proste robia filmy. Guy Ritchie je kráľ. Mám rád jeho filmy. Zoberie úplne jednoduchý scenár a bežný akčný film a urobí z neho skvost. Už od úplného začiatku, keď zacalo intro som vedel, že to bude niečo iné. Bravurna temna hudba perfektný herci a skvelý režisér urobia z tuctového filmu toto. Tlieskam úplná paráda.

Armáda mrtvých (2021)

Pre mňa naozaj sklamanie. V poslednej dobe mám naozaj veľké očakávania a potom to vždy dopadne takto. Po famoznom Úsvite mŕtvych prichádza Snyder s ďalším zombie filmom.Prepálená stopáž A celý film sa nesie ako keby ste boli na horskej dráhe. Raz sa vám chce zaspávať pri nudných dialógoch,  ktoré vás vôbec nezaujímajú a následne potom sa náhle preberiete pri peknej akcii a troche napätia. Nehovorím film mal aj svetlé momenty, ale bolo ich oveľa menej ako nudných pasáží. Nechápem prečo sa celý film neniesol  v akčnom a napínavom tempe ako napr. pri prechode pri hybernujucich zombie, alebo prestrelka pri dobijani sa von z kasína to bolo naozaj skvelé. Keď idem pozerať zombie film , tak aspoň ja očakávam akciu a napätie ktoré ma udrží od začiatku až do konca, ktoré v tomto prípade úplne absentovalo. Prečo majú režiséri tendenciu robiť z toho telenovelu??!! Nehovorím,  že zaujímavé dialógy,  ktoré sú patrične vsunuté do deja nie su potrebné, ale v tomto prípade to bohužiaľ tak nieje. Takže r.i.p zombie žáner.  Dúfam, že to v najbližšom  období niekto napraví a odstráni  mi momentálne túto pachuť nudy.P.S Dúfam,  že World war Z 2 sa už konečne doklepne a bude pokračovať v kvalite prvého dielu.

Gangs of London (2020) (seriál)

Tak toto je nášup. Presne podľa môjho gusta.100%

Slovania - Muž bez mena (2021) (epizoda) odpad!

Jednoducho už od slabého intra som vedel, že to nedopadne dobre. Klasika kamera ako z dáke inscenácie ,nechytľavý príbeh zatiaľ a pravdaže priemerné herecké výkony . Neviem ešte skúsim jednu časť, ale ružovo to nevidím.

Úsvit mrtvých (2004)

Pre mňa úplný top zombie horror. Žiadne efekty ,perfektná poctivá maskerska robota. Napätie, akcia , príbeh proste podľa mňa totálny zombie orgazmus . Najlepší Snyderov film.

Machři 2 (2013)

Milujem túto komédiu.

Stín v oblacích (2020)

No na oskara to nebude, ale musím povedať ja som sa celý čas bavil a príjemné si oddýchol. Hudba bola naozaj perfektná. Príjemné prekvapenie.

Půlnoční nebe (2020)

Strasna nuda, rozťahané, nezáživné. Žiadne napätie a keď sa bavíme aspoň o myšlienke filmu , kopec nezodpovedaných otázok. Film nejde ani do hĺbky. Proste jedna katastrofa. Ak ma toto byť katastrofický film tak po tejto stránke to vystihli.

Bojovník - Muž na zdi (2020) (epizoda)

Parádny záver serie. Milujem tento seriál od intra cez akcne scény až po príbeh.Jednoducho Jonathan Tropper vie točiť serialy.Myslel som si , že po Banshee nepríde už nič lepšie a našťastie prišlo.Druha seria vystupňovala atmosféru ešte viac. A ja sa neviem dočkať tretej serie.