Mizerové navždy (2020)

Nejde opovrhnout to, že Mike a Marcus už patří opravdu do houpacího křesla s fajfkou v puse a novinami v ruce :D ... Ale i tak nám tihle dva dávají dostatečně najevo že věk je opravdu jen číslo a tenhle klasicky explozemi a krví nabitý USA Akční krimi thriller to ještě potvrzuje. Jsem Fanda téhle dvojice, ale i tak jsem nevěřil že může být třetí díl až takhle dobrý. Ano, Druhý díl nejspíš nepřekonal, ale i tak se jedná o super Akčňák, se super zápletkou a fajn hláškami, opět krásný vozový park a perfektní soundtrack ze kterého mrazí. Pokud jste film ještě neviděli tak tady přestaňte číst - SPOILER ALERT! ... Opravdu mě zajímá co se chystá po tom otevřeném konci, myslím že budeme ještě překvapeni :)

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Upozorňuji že toto je pouze můj subjektivní pohled na film, každý máme jiné "chutě" ! No, abych to vzal ve stručnosti a rychlosti - Margot Robbie coby Harley Quinn je naprosto skvělá a úžasná ! Dokonale hraje mentalitu za obzorem každého zdravého člověka a je v ní krásně cítit na "narušenost". Za mě pecka ! Jakmile přišla na scénu ona, okamžitě mi to vždy vyzdvihlo dojem z filmu.... Proč? Protože scény kde jsou vedlejší postavy mi přišly tak nějak nudné. Ale chápu - musí se tam točit ten příběh a nakonec z toho vyšel opravdu hezký snímek, který i pobaví a i když ten film už vidím po 3 tak pořád žasnu jak dokonalého psychopata dokáže ta ženská zahrát !

Superman: Red Son (2020)

Jsem DC teoreticky nepolíbený člověk, který sleduje jen Marvel ... Holt mě nikdy postavy jako Batman či Superman uplně nebraly. Ale když jsem si projížděl novinky a videl jsem Sovietskou vlajku spojenou s logem Supermana, bylo jasné že to musím hned vidět ... Nebudu tu vypisovat různé ideologie a politické směry toho filmu, na to ať si udělá názor každý sám. Originální komiks jsem nečetl, avšak jako člověk který má rád Sovietskou éru ( Tanky, Letadla atd.. ) sem si tohle nemohl nechat ujít a dávám tomu 4* za super animaci na kterou se pěkně dívá, super dabing, Necenzurované násilí a hlavně MOTHER RUSSIA ! :D ... Tu jednu hvězdu beru jen proto, že jsem člověk který má rád ve filmech humor a zrovna tady mi ta vtipnost chybí.... ale přidávám malé " + " za batmana v ušance !

Spravedlnost podle Spensera (2020)

Takové to klasické filmové klišé typu " byl jsem polda, pak jsem seděl a teď jsem polda na vlastní pěst " tu už párkrát bylo. Ale Markovi Wahlbergovi ( Spencer ) tahle role dle mého subjektivního názoru dost sedla a Film už od začátku získal mojí pozornost právě díky Markovi. Možná kdyby byl obsazen Ryan Reynolds nebo někdo takový, kdo překypuje humorem, tak obětuji i pár korun a koupím si k tomu Pizzu a 3 litry Coly. Tak či tak Mark dokázal že nepatří do starého železa a pořád má na to být super herec, který i pobaví. Jak už jsem psal nahoře film začíná lehce nemastně, neslaně, kdy se Policista dostane do vězení, odsedí si trest a oni ho propustí. Ale zápletka kdy na scénu přichází Winston Duke ( Hawk ), který od pohledu budí dojem tvrďáka a na první pohled se s Markem se do sebe "zamilují" je super :D. Jsem ve světě hodnocení filmů nový takže k tomu dodám jen fakta, jako je pomalý start filmu kdy se dozvíme veškeré důležité věci z příběhu aneb - co, kde, jak, ale otázka "proč" už se nám otevírá při sledování filmu když se pomalu ale jistě dostává na scénu i humor. Musím uznat ze spolu s filmem 6Underground je to další pecka která má na začátku "Netflix" a pokud budou takhle pokračovat, myslím že se máme na co těšit ! Osobně dávám hodnocení " * * * * * ", protože v tom filmu je vše co já potřebuji ke štěstí - Skvělý příběh, Super nečekaná zápletka, Super Herci ! :)