• Krátkometrážní
  • Hudební

Lynč - Likvidace zásob (2018) (epizoda)

Lynč se zprvu tvářil jako moc zajímavý seriál ze současného českého maloměsta a nakonec skutek utek. Celé se to postupně tříští v nepřesvědčivý amatérismus a kostrbaté herecké výkony. No ale Pavel Kříž to korunoval, myslím, že většího slizouna jsem opravdu ještě neviděla.

Elitní policajtka (2016)

S nostalgií vzpomínám na francouzské Taxi, s neschopným policajtem Émilienem byla aspoň sranda.

Ledová vášeň (2016) (TV film) odpad!

Schematické a prázdné, škoda slov. Tenhle sport je sice v zámoří velmi populární, ale nechápu, proč se zde pořád točí tyto povrchní a nic neříkající zkreslující snímky. A rozhodně to nezachrání ani olympionik a epizodní role nejlepší tanečnice na světě. A přitom krasobruslení je přímo rezervoár pro zajímavé scénáře, které napsal sám život. Ať již osudy vrcholových sportovců, neuvěřitelné trenérské intriky, skrývaná anorexie či děti bez dětství. Jsem zkrátka zaujatá a náročná a chtěla bych vidět více filmů jako Já, Tonya.

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Pro peníze cokoli že.. Některé věci by ale měly zůstat v soukromí..

Padesát odstínů svobody (2018) odpad!

Doufám, že brzy natočí další díl..Padesát odstínů potratu Anastacii Greyové..to by bylo určitě zajímavější než toto dílo. A všem slečnám co se díky tomuto naivně zhlédly v sado-maso bych povinně pustila Pasoliniho Saló na vystřízlivění. La la love me like you do!