Dr. House (2004) (seriál)

Milujem, toho pána s paličkou! Vždy ma prekvapí niečím novým. Niekedy si myslím, že Hugh Laurie je naozaj Dr. House (aj sa obávam, že ho budem vidieť vo všetkých jeho ďalších filmoch) a zabúdam, že sú to len herci a úplne ma to pohltí, mam pocit, že takýto doktor ozaj existuje! Jeho inteligencia (s čiernym, ironickým a sarkastickým humorom) a schopnosť manipulovať s ľuďmi sú až zarážajúce. Sexistické narážky na Cuddyovú s nádychom náklonnosti (lásky - 5.séria) a prehlbujúce sa priateľstvo s Wilsonom (i keď záver 4.série ma trošku rozčaroval) dávajú deju to pravé korenie čo aj do hĺbky (nie je to len epizóda = prípad). Oddaný nový a opovrhujúci starý tím k Houseovi sa veľmi dobre dopĺňajú a to hlavne v riešení dilemy House – arogantný kretén vs. House – svetový diagnostik! No proste, to musíte vidieť!!!

Dokonalý trik (2006)

Jeden z mojich najobľúbenejších filmov, Top 10! Fantastickí herci a atmosféra nesúca sa celým filmom, ozaj kúzelné. Ťažko sa mi hľadajú tie pravé slová, neskôr sa ich pokúsim nájsť :). Film, ktorý musíte vidieť!!!