Justice Society: World War II (2021)

Zajímalo by mě, jak to dělají, že animované Marvel filmy/seriály jsou nic moc, hrané boží. DC hrané jsou nic moc (ne-li hůře...), ale animované, prostě... Něco na nich je. Tento snímek velmi připomínal Flashpoint, nebyl tak epický, ale uměle udělaná "starší animace" i styl tomu dodali nostalgickou šťávu v moderním kabátu. Příběh pěkný, neřeknu neokoukaný, ale v mnoha případech překvapil. Rozhodně to není "jen" průměr. Byla to podívaná, která udržela mou pozornost. Pěkné animace, hudba, sympatiční alternativní hrdinové, některé nadchne a troufám si říct, že by nikoho nemělo vyloženě urazit. :-) Speed / 2 = Spe? 75 %

Like House (2021) (pořad) odpad!

Díky bohu za kamarádku, která mi ušetřila pokus o sebevraždu, protože mi o tom sama říkala a nemusel jsem se na to dívat. Nope... no-no-no... Nope. 0 %

Burrow (2020)

Pokud nic jiného, velmi, ale velmi krásná animace :-) A i ten 6-minutový příběh proč ne :-) Everyone is shuffling 75 %

Profesionální provokatérka Takagi (2018) (seriál)

Je až s podivem, jak se může první sezóna, která člověka zahřeje na srdci, lišit od druhé v tak simplistickém ději, jako je tady... Pokud chcete, aby vás něco u snídaně či večeře zahřálo, zavzpomínali si na dětská léta, kdy jste se styděli dotknout dívky ve vaší třídě, zmatený pocit, když si z vás dělala srandu (a vůbec vás nenapadlo, že by o vás měla zájem), tak Takagi vřele doporučuji. Není to na "shlédnu vše najednou", spíš tak po částech, jednotlivé episody jsou dále štěpeny na krátké příběhy. Jen dejte na mě a druhé sezóny se ani nedotýkejte. Druhá sezóna neexistuje... Kissu shite? Ahaha 70 %

Sedm smrtelných hříchů - Vznešený hněv bohů (2019) (série)

Neskutečné zklamání. Příběh, animace, postavy, animace, logika, ANIMACE, probůh, ti to tak zprasili, že to není možné... Nejzábavnější bylo číst komentáře na zahraničních webech od lidí, co četli mangu a těšili se na nějaké souboje. A skoro kvůli tomu skočili z okna, jak to odflákli. Power levels everywhere 20 %

Sedm smrtelných hříchů - Série 1 (2014) (série)

První sezóna naplno. Zjistíme, kdo 7 deadly sins jsou, zajímaví nepřátelé, kteří nechtějí jen "všechno zničit" a ty animace, ta grafika, krása. I am power 90 %

Keidžo!!!!!!!! (2016) (seriál)

Shlédnuto až na druhý pokus. Na ten první jsem to odsoudil po prvním díle. Teď jsem si dal pár skleniček rumu a rozjel tuto šílenost na plné pecky. A k mému údivu jsem se hrozně bavil :-) Má původní představa, že je tohle fanservice anime byla zcela zcestná. Tak jak Hellsing bere krev jako normu, Keijo bere utáhlé plavky, pohupování ňader a občasné roztrhání oblečení jako normu. Každá dívka má svůj "skill" a trénují s naprostou vážností a pokorou k tomu, aby každý zápas vyhrály. To, že je to naprostá absurdita prostě k anime patří :-) Od nějaké 4. episody jsem si to začal náramně užívat. Zklamání byl snad jen závěr asi 2-3 episod, kde už to bylo opravdu přemrštěné a hloupé... Jinak bych tomu i ty 4* dal. Je to idiotské, ale v tom dobrém slova smyslu :-) Ideální anime, když vám přijde kamarád, dáte si pár sklenek a chcete se nezávazně zasmát. Take my boobs in your face! 70 %

Batman: Duše draka (2021)

Parádní. Batman je zde vedlejší postava and I love it :-D Bruce Wayne meets Bruce Lee. Dennyho parťáci a 007. Snaaaaake 75 %

Alice in Deadly School (2021) odpad!

Větší zmatenost/blbost jsem už dlouho neviděl. Ty nejflegmatičtější teenky ve škole plné zombií (pozor, v prvním patře jsou zombie! Jděte do druhého! "Ok teda no... Nesmíme zapomenout svačinu") nic neřeší, nechaj se pomalu pozabíjet a pokud už něco "řešit" začnou, tak tím nejvíce stupidním nemožným způsobem s reakcema na věci postrádající jakoukoli lidskost, že jsem jen koukal a nevěřil. (Přiletí je zachránit vrtulník. Vidí, že jsou všichni na střeše. Přistane na dvorku a čeká. Všechny zombie-girls k němu dojdou, nasednou, vrtulník se vznese, spadne a vybouchne. Reakce holek: jaký je rozdíl mezi našema svačinama.) Yakisoba V Melon pan 10 %

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Po druhém shlédnutí během 2 měsíců musím uznat, že je tohle opravdu pecka. Musí na to být člověk nastaven. Není pro každého. Ale kdo si to užije, ten si to užije. Hlášky, které rezonují po druhém shlédnutí víc jak po prvním :-) You're a doctor. Deal with it. Yea, mother*ucker. 85 %