Hitori no šita: The Outcast (2016) (seriál)

Po 2 episodách jsem na to dočista zapomenul. Hlavní hrdinka nuda, hlavní hrdina nadpřirozený psycho master nuda, pak tam byli zombíci a ... Bylo to nudné a divné. Už ani nevím. Ničím nezaujalo. Když hlavní hrdinka zkouší aktivovat nadpřirozené síly hlavního hrdiny tím, že ho chce pohřbít a přitom to myslí vážně, něco není v pořádku... (museli byste vidět kontext...). Příběh je prostě vytvářen tak, aby se divák divil a fakta jsou poté infodumpem odkryty tak, že absolutně nedávají smysl... Nuda nuda šeď šeď. 2EP Drop, nehodnoceno

Kono bidžucubu ni wa mondai ga aru! (2016) (seriál)

[First Impressions]: Střední škola. Umělecký klub o 3 lidech. Jeden líný a jen spí. Druhá je borka, co umí kreslit jablka a je zamilovaná do třetího. Třetí, blonďák, nemá zájemo 3D svět a maluje jen 2D postavičky, ideálně s "pantsu". A to není vše. Jeho životním cílem je vzít si onu 2D postavičku. A tak tu máme Love Circle... Hrozně zajímavý a napětím překypující.... .... Blbost. Ok, není to tak strašné jak všechno ostatní tuto sezónu a někomu se to může líbit a být pro něj zajímavé, ale já to nejsem. V dalších episodách bude představeno pár dalších postav a určitě za těch 13 dílů někam dospěje (alespoň v to doufám) i myšlení našeho hlavního blonďáka, avšak premisa se mi nezdá natolik zajímavá, aby udržela mou pozornost. Rozhodně to není nijak zlé. Jen se to neshoduje s mou preferencí. 1EP Drop Nehodnoceno

Binan kókó čikjú bóei bu - Love! Love! (2016) (série)

[First Impressions]: Pokračování příšernosti z minula. 5 polonahých shounený bojuje proti přesýpacím hodinám, ke konci se magicky promění a s hůlčička, s hvězdičkami a úsměvy úspěš......... Kill it with fire!!! 1EP Drop Nehodnoceno

Ozmafia!! (2016) (seriál)

[First Impression]: Nemám rád 4 minutové (bez koncové znělky pouze 3 minutové) příběhy. Jediný krátký seriál, který respektuji, je Fireball. Ozmafia!! Fireballu bohužel nesahá ani po chodidla. Humor je tu stupidný založený na stupiditě již stupidních postav okolo. Mají asi tak metr na výšku, dva z nich učitelné, 2 z nich asi studenti a poslední má 2 meče a je posedlý rozsekáním kohokoli podezřelého, klidně i nového studenta... Chtěl bych říct více, avšak nemohu. Episoda skončila... A o tom to bude i nadále. 1EP Drop Nehodnoceno

Fate/kaleid liner Prisma Illya - 3rei!! (2016) (série)

[First Impressions]: Třetí pokračování Loli Ecchi Magical Hentai Cash-Grab Porna pro fanoušky Fate/xxx série porno her. Protože jsem neviděl první dvě, nebudu hodnotit. Avšak co jsem viděl tuto episodu, vypadá to na vcelku ucelený Magical Shoujo příběh s Fate postavami soustředící se na lolitky v poloprůhledných šatičkách bojující s obřími kladivy. Magical Miracle Nehodnoceno

Saiki Kusuo no Psi-nan - Season 1 (2016) (série)

[First Impressions]: Čekal jsem něco fajn, komického, srandovního, něco, co se bude vyjímat mezi ostatními generickými anime. A dostal jsem to. 4 minutové shorty, které vypovídají příběh obličejem leklé ryby, která má schopnost telekineze, pyromancie, čtení myšlenek, létání, teleportování, převrácení reality a kdo ví čeho. Takový One-Punch Man, který se nemusí ničeho ani dotknout. Ony 4 minuty jsou postaveny na akumulovaném humoru, který by měl diváka přimět vyprsknout smíchy při každém gagu. Bohužel, toto se nekoná. Vtípky jsou ohrané, mnohdy dost trapné, než by se to v něco rozvinulo, tak episoda skončí, je to až křečovitě osekané a urychlené, mnohdy i nepochopitelně blbé. Tohle se výsostně nepovedlo. Nemá cenu pokračovat dál, co jsem viděl, stačilo. 3EP Drop 20% || Edit po rát měsících ||: Měl jsem tu "čest" se kouknout na pár nejnovějších dílů a musím uznat, postavy byly propojené, Saiki viditelně o své síle už někomu řekl, osoby komické, situacie komické, mladý Gintoki komický, jako... Odebírám danou 1* a nechávám prozatím jako rozkoukané, třeba se k tomu někdy vrátím. Nehodnoceno

Cukiuta. The Animation - Season 1 (2016) (série)

[First Impressions]: Spustím, "Ido group", zpívající klučinové, CGI, do minuty hetero kloučci, co se chovají jako 5 letí. 1Minute Drop Nehodnoceno

Love Live! Sunshine!! - Season 1 (2016) (série)

[First Impressions]: Je to Cute! Je to barevné! Je to sparkly! Je to veselé! Roztomilé! Hodné! Zábavné! Totálně jen a pouze pro otaku fandy co hledají anime s tématem Hudebních Idolů. Další typ jako AKB48 grupa. Malé holčičky, které chtějí zpívat, všechno je tam "chan" a řvou na všechny strany Jo a je tam bílej pes se žlutýma ušima co vypadá jako paruka. Nehodnotím

Show by Rock!! Short!! (2016) (seriál)

Komentář vystihující celou podstatu tohoto krátkého 3 minutového "shortu": O NIČEM!!!

B-Project (2016) (seriál)

Automatický drop. Klučičí AKB skupina, obrácený harém, něco, co tu bylo už asi tak 100x a nemyslím si, že by to nějak vyčnívalo. Týpci maj náturu dle barvy vlasů, holka neschopný, všechno to hlásá: "ha, to už jsem někde viděl. Asi tak 10x..." 1EP Drop