Blok 99 (2017)

Je to přiblblá slátanina pro puberťáky!

Pustina (2016) (seriál)

Pokud se o nějakém filmovém díle prohlásí, že je to "omáčka bez masa", tak si už nadosmrti pravděpodobně vybavím "Pustinu". Tvůrci se očividně shlédli v sériích "True Detective", ale toto aspiruje maximálně coby parodie "temného případu"!

Max Schmeling (2010)

Bývalý německý a světový šampion v boxu Henry Maske v roli boxerské legendy Maxe Schmelinga. Pro milovníky boxu lahůdka!

Hlídač č. 47 (2008)

V krušnohorské vesnici, kde se děj odehrává, se mluví pouze česky. Renč chce asi přepsat dějiny. V této době (krátce po vzniku ČSR) tam žili pouze Němci .....

Kajínek (2010)

Takže tu máme jeden fušersky a nezkušenou rukou namíchaný koktejl české "porevoluční" akční krimi. Ingredience jsou v tomto případě předem dané a osvědčené. Jistá konspirace, trocha akce i sexu. Chybět pochopitelně nesmějí ani "poldové". Nižší šarže patřičně primitivní, vyšší zkorumpované. Tohle všechno navíc korunují "prostoduché dialogy". Ačkoliv se režisér "chopil" atraktivního tématu a dispozici měl velmi kvalitní herce, podívaná je to smutná( několikrát se mi vybavil film "Nahota na prodej"). Největší slabinou filmu je myslím scénář -30%

Depeche Mode: Tour of the Universe - Barcelona 20/21.11.09 (2010) (koncert)

Dlouho jsem se na toto DVD těšil, ale nakonec jsem zklamaný. Myslím si, že fanoušek který na koncertu DM byl, očekává od takového záznamu podstatně víc detailních záběrů a nápaditých střihů, tedy to, co na koncertě nevidí. Tenhle sestřih ale vypadá jako nějaké amatérské video. Dojem trochu vylepšuje bonusové DVD s dokumentem o zákulisí turné plus videoklipy.-40%

Temný případ - Part 2 (2024) (epizoda)

Výjimečnost předchozích řad spočívala v prvotní jednoduchosti případu který se dál rozvíjel, vyprofilovaných osobách, jisté přímočarosti a síle dialogů. Tady se pořád mluví o nesmyslech, telefonuje a šuká. Pochybuji, že to vůbec dokoukám!