Stranger Things (2016) (seriál)

Čistých 5 hviezd, toto je chuťovečka. Skvelý casting, úžasná hudba. Každá séria videná niekoľkokrát. Odporúčam celému môjmu okoliu už roky.

Perníkový táta (2008) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov aký bol kedy natočený. Bryan Cranston aj Aaron Paul predvádzajú herecké koncerty. Fantastický scenár, ktorý funguje celých 5 sérií. I will miss you Heisenberg.

Most - Epizoda 8 (2011) (epizoda)

Ešte neskončil .. Vyzerá že je páchateľ jasný, ale očakávam twist. Každopádne vysoký nadštandart tento seriál.

Most - Epizoda 7 (2011) (epizoda)

Martine, s vaším synem jsem nespala :D Zatial najlepší diel, únos detí, napätie. Plná palba.

Most - Epizoda 6 (2011) (epizoda)

Scéna s Henningom výborná. Sagina zaujímavá zápletka. Do druhej polovice sme vstúpili dobre.

Most - Epizoda 5 (2011) (epizoda)

Každý žije 8 hodín predtým než zomrie. Linka s neverou zbytočná (alebo možno aj nie).

Most - Epizoda 4 (2011) (epizoda)

Z toho mladého chalana u ktorého býva Anja ide strach. Netuším čo spraví. Ale do celkovej mozaiky to určite zapadne.

Most - Epizoda 3 (2011) (epizoda)

Ešte to není na plnú palbu ale smeruje to tam. Saga nadalej vládne každej scéne. Ďalšie dejové linky vítané.

Most - Epizoda 2 (2011) (epizoda)

Saga a jej baliaca technika v bare, výborné. Seriál si drží vysoký štandart.

Most - Epizoda 1 (2011) (epizoda)

Solídny rozjazd, výborná severská atmosféra, dvojica hlavných detektívov skvele vybraná, Sofiu Helin som si zamiloval asi po 2 minutách.