Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Perry Cox - 5 hviezd. Videných všetkých 8 sérií, viackrát.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Totálna pohoda, Earl, Randy, Catalina, Joy a Krabák, budete mi chýbať.

Ztraceni (2004) (seriál)

Vlastne som to ani nedopozeral, ani neviem ako to dopadlo ale prvá séria patrí k tomu najlepšiemu čo som kedy v TV (na PC) videl. Bez debaty.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Vývoj postáv viac-menej žiadny, iba proste starnú. Ale Charlie Sheen je diabol + niektoré epizódy som sa fakt veľmi nasmial, hviezda naviac.

Přátelé (1994) (seriál)

Všetko už bolo napísané, s týmto seriálom som vyrastal, a aj teraz som schopný pozrieť celú sériu na jeden záťah. Posledný diel mi vohnal slzu do oka (lebo bol posledný).

Ajťáci (2006) (seriál)

Privítal by som ešte ďalšie 4 série. Humor seriálu mne veľmi blízky, hlavná trojica perfektná, niektoré vedľajšie postavy geniálne.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Steven Knight do napísal veľmi dobre, herci to dávajú na pánov (Tom Hardy si kradne každú scénu) a do toho hrá perfektne zvolená hudba. Must see záležitosť.

Simpsonovi (1989) (seriál)

1. najobľúbenejší seriál na stránke, to nie je náhoda. Posledné série som nevidel. Tie prvé asi stokrát. Série 7-11 legendárne. Český dabing geniálny.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Klasický problém väčšiny populárnych sitcomov. Posledné série sú príliš vzťahové, málo odviazané a už nie toľko vtipné. Ale tie prvé sú geniálne a táto partička mi bude veľmi chýbať. Úplne všetci. Možno okrem Bernadette.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Hodnotím po dopozeraní celého seriálu. Ano, posledné 2 série nie sú príliš chytré, ale za tie prvé série musím dať celkovo plný počet. Tam som každú epizódu hltal, čo sa mi naposledy stalo pri seriály Lost. Vďaka HBO.