Živí mrtví - Uzávěra (2022) (epizoda)

Pro někoho, kdo kouká na TWD od začátku, je tohle už hrozná nuda, chybí tady strach o hlavní postavy, protože se s nich stali uż nepřemožitelní superhrdinové. Navíc nevím jak je to možné, možná je to jen mnou, ale už to není jako dříve, kdy jsem doufal že všichni úspěšně přežijí další epizodu, teď chci, aby už někdo z těch otravů umřel, protože všichni naší hlavní hrdinové jsou nezajímavý, nebo otravní. Navíc že záporáka nejde vůbec hrůza, což je další atribut, který této sérii chybí. Je to velká škoda, a já jenom doufám že mě závěrečná epizoda nezklame, a dá lhot téhle dříve výborné, teď již už bohužel utahané sérii.

John Wick: Kapitola 4 (2023)

Výborný akčí film plný dokonalých choreografii, a charismatických postav. Při sledování, nemáte ani možnost se na chvíli nudit, protože film se skoro nezastaví, a sazí jednu akci za druhou, která je vyplněna příjemnými monology dobře napsaných postav. Hlavní prvek filmu bojové scény jsou sice výborné, ale za mě se přece jenom mohli někdy trochu sešlápnout nohu z plynu, třeba sekvence v Japonsku už byla přece jenom trochu delší, či závěr na schodech kdy už na mě doléhala přehlcenost akčními scénami, a já si jen přál, ať už ty schody konečně vyjde. Ještě postava Nobodyho mi přišla trochu chaotická, kdy jsem moc netušil jaké má úmysly, a roli polozáporáka jsem mu vůbec nevěřil. Co ale musím ocenit jsou narážky na předešlé díly, které člověka potěší, a hlavně humorné prvky, které donutily mě i celé kino se rozesmát. A jen jsem se v hlavě pousmál kam až ten cringe humor Marvel dostalo, protože jsem se zasmál více, jak při Marvelu či někdy DC, kde do člověka hustí jeden vtip za druhým. 85%

Dračí princ - Oslava znovuzrození (2022) (epizoda) odpad!

Nudný nekoukatelný díl pro straršího diváka, plný trapných scén. Navíc se absolutně nic neděje, je to takový zbytečný úvod do další série. Dračí princ byl očividně vždy mířen na děti, ale to neznamenalo, že sem si ho nemohl užít, ale jelikož jsem už viděl i druhou epizodu, tak se obávám o kvality seriálu, který míří směrem k čím dál větší trapnosti.

Živí mrtví: Počátek konce - Série 7 (2021) (série)

Hrůza, jak jsem měl vždy rád FTWD, i když měla vždy kolísavou kvalitu, tak teď mi došla trpělivost. První čast by se ještě Jakš takš dala, i když byla celkem nezajímavá, svými lokalitami, ale měli jsme tady pár super epizod. Jenže v druhé časti mi už spadly růžové brýle, a uvědomil jsem si jakej je FTWD odpad. Tolik strašných epizod pohromadě jsem už teda dlouho neviděl. Sem smutný, co udělali s mojí poslední oblíbenou postavou, byl jsem otráven ze stupidních NPC, a přišla mi směšná debilita našich hlavních postav. Ani smrt na mě nefungovala, a random postav na jednu epizodu sem měl taky dost. Celkem fakt hrůza. Doufám, že se nad další sérií zamyslí, a vymyslí něco na co se dá koukat, protože jinak nechápu, kdo by měl po téhle sérii o FTWD zájem.

Živí mrtví: Počátek konce - Pryč (2022) (epizoda)

Co to bylo za hrůzu, takhle se dělá závěrečná epizoda? Jestli si scénáristé mysleli, že navrátivší postava zachrání tuhle debilní 7. sérii, tak se měli lépe rozmyslet jak s ní budou pracovat, protože pořádně nevysvětlený vtip o zlodějce dětí byl úplně dementní. Nevím, jestli jsem jen nedával pozor, jak jsem byl znuděný, ale vůbec jsem nechápal její myšlenkový pochod, to samí Morgan twl připadalo my to že to dítě pořádně ani nehrotil, protože kdyby jo tak by Madison nenechal ani nadechnout. Navíc tu máme zase tu klasiku random postav, jen na jeden díl. Nechápu jak tenhle díl může mít tolik procent, když není ničim zajímavý, a spíše to člověka rozesmutní, jak debilně tahle série skončila.

Živí mrtví: Počátek konce - Amina (2022) (epizoda)

Možná by to trochu fungovalo, kdyby tomu nebyla věnována celá epizoda, hrozná nuda, plná halucinogenních keců, kterých už tu bylo spousta, jako Aliciu mám rád, ale ať už se buď vyléčí, nebo důstojně umře, protože v takovém stavu jí vidět, už je fakt otrava. Říkám, tuhle epizodu mohli rozdělit, na zdrhání z hořící věže, a Alicii blouznění, aby to za něco stálo, ale bohužel si scénáristé vybrali jen jednu z možností.

Živí mrtví: Počátek konce - Boží prozřetelnost (2022) (epizoda)

Škoda že takových epizod nemůže být více, i když to nemà kvality těch nejlepších dílu, má alespoň snahu se jím vyrovnat, a vrátit FTWD zpátky na výsluní, i když si myslím že spousta lidí nepřekousla debilní epizody 7. série, a nedošla až sem. Jinak oceňuji Stranda, ačkoliv ho nemusím, je fajn že si drží pořád svůj charakter, zmrda, který ovšem má i nějaké city, a bylo hodně pěkné vidět že mu na někom záleží. Vyvrcholení s Danielem bylo též fajn, a dá se říct že až překvapivě dosti dojemné, a konec nás trochu navnadil na další epizody, což mu taky přičtu k dobru.

Živí mrtví: Počátek konce - Raft (2022) (epizoda)

Dost příjemný díl, oproti předchozím čtyřem hrůzám, kdy se na konci naši přátelé setkávají vstříc boji se Strandem. Uvidí se jak to dopadne, ale jelikož Rangeři jsou totální idioti, tak hádám že stím nebude problém.

Živí mrtví: Počátek konce - Chlapeček (2022) (epizoda)

Jako asi jsme tady měli mít smutnou epizodu po dlouhé době, jenže na mě to nějak moc nefungovalo, ačkoliv jsem to nečekal tak brzo, ale prostě mi to nepřišlo tak dobře provedené, chovaní postav opět hloupé, a Viktor mě nepřestává srát, reálně nevím, jestli si to zaslouží tři hvězdy, ale alespoň za snahu, udělat alespoň trochu koukatelnou epizodu je dám. Laťka je lholt nízko.

Živí mrtví: Počátek konce - Za mnou (2022) (epizoda)

Nevím proč otevřeli druhou čast zrovna takovouto zbytečnou epizodou, ale budiš alespoň se děj točil okolo Alicie, a to je asi poslední postava kterou mám fakt rád, možná ještě Dwight teda + nová postava, a na člověka působila dost sympaticky. Bohužel konec nás jenom utvrdil ve zbytečnosti celé epizody.