Kingsman: První mise (2021)

Dostal jsem od toho asi to co sem čekal, a nebyl jsem vůbec zklamán. Jako určitě ačkoliv jsem věděl, že film nebude následovat své dvě předchozí verze a bude trochu vážnější, tak jsem pořád doufal asi v méně keců a více akce a humoru, ale když už tam ta akce byla tak musím říct že byla výborná, např. fight s Rasputinem nebo na bojišti to bylo kulervoucí, co bylo trochu slabší byl závěrečný boj, ačkoliv zase akce super tak odhalení našeho záporáka kolem, kterého bylo pěkné tajemno, protože jsme až do závěru neviděli jeho obličej, tak odhalení mě moc nenadchlo, a ani motivace nic moc. Jinak super film, herci, akce, jen někoho může zklamat, že film ubírá na humoru a přidává na vážnosti, což fanouška Kingsmanu trochu zklame.  70%

Spider-Man: Bez domova (2021)

Poslední dobu mám hroznou chuť pořád chodit do kina, asi kvůli tomu protože se bojím, že to zas zavřejí. A tak mi neunikl všechen ten hipe okolo nového spider mana. Je zajímavý, že postavu spider mana moc nemusím, ani nevím proč ačkovil miluji superhrdinovky, tak jsem se Spidermana furt štítil, viděl jsem jen Homecoming a ten mi přišel nic moc. No way home mě zaujal hlavně konceptem paralelních světu. To že uvidím staré známé záporáky i staré spider many mi přišlo super a to bylo asi hlavní kvůli čemu sem se rozhodl jít do kina. Co dodat film byl geniální a užíval jsem si každou chvíli filmu, jen co to schazuje je ten neustály Marvel cringe humor. Chápu že tam má asi být ale nemusel by být někdy až za hranou trapnosti. Nakonec  dost lituji že jsem neviděl staré spider filmi, protože si myslím že bych si díky nostalgií užil ještě o dost víc. 100%

Resident Evil: Raccoon City (2021)

Z recenzí jsem byl dost skeptický ale jelikož miluji sérii Resident evil, jak filmovou tak herní, tak jsem to prostě v kině musel vidět. Úvodní hororová část s malou Claire vypadala ještě slibně ale pak přišla krutá realita v podobě špatné kamery hereckých výkonů a moje naděje že bych si film užil se rozpadly. Chtěl bych vypíchnout jedinnou positivní věc a to byla Claire, protože ačkoliv Kayu Scodelario moc nemusím, tak mi v tomhle filmu nepřišla tak otravná a zombíci byli taky celkem slušní ale to nevykompenzovalo všechen ten odpad okolo. Postavy ke kterým si člověk nemá šanci vybudovat nějaký vztah, kamena nic moc, ty prostřihy nato kolik je hodin aby člověk věděl když už konečně bude konec úplně zbytečné, úplně základní neoriginální děj který nám nic neřekne, hrozný závěrečný souboj a nakonec poslední záběr jak naší hrdinové vychází z jeskyně by byl zajímavý kdybyste si k  postavám vypěstovali alespoň špetku citové vazby. 10%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Asi v půlce filmu jsem si uvědomil, že to bohužel nebude ta náloš lekaček jako u zbylých filmu z toho to universa. Za to když se člověk přeorientuje nato, že sleduje temnější detektivku a né horror, tak už se nato kouká líp, protože od toho už ten strach tolik nečekáte, spíš jen to napětí jak se případ vyřeší a nejste pak tak smutní, když se vám ten adrenalin že strachu nedostane.75%

Fantasy Island (2020) odpad!

Za film jsem se těšil z možného dobrého hororového zážitků a když film skončil tak jsem poprvé v životě odcházel z kina naštvaný. Hlavní věc co si film nezaslouží nosit je značka horror, protože pokud vás vystrašil pár kapek černé tekutiny tak nevím ale co je ještě horší, že celý děj a hlavně konec absolutně nedává smysl. Jen mi je líto Michala Rookera, že se ve filmu objevil. 5%

Duna (2021)

Jelikož jsem neviděl starou Dunu ani knihu jsem nečetl tak jsem krom dobrých recenzi moc o filmu nevěděl ale nějak mě furt táhlo k tomu abych se na film podíval a nakonec jsem nelitoval. Ovšem musíte počítat obvzlášť mladší publikum že film není takovou ,,Marvelovskou šablonou''. Má svůj osobitý vibe, který člověka který pořád očekává akci začne možná trochu nudit. Na závěr Zendaya ani Paul se zatím moc neukázali  v boji. 75%

Poslední noc v Soho (2021)

Na film jsem se těšil už jen kvůli Anye Taylor-Joj, ale to bylo vše co mě k tomuhle filmů táhlo, moc jsem tak nevěděl o čem má být a jestli to fakt bude horror jak se tam píše. A musím říct, že jsem byl nadchnout. Krásný písně, krásné herečky, super děj ukazující krutou realitu života a hlavně ačkoliv se moc člověk nebál, tak ty ,,hororové části byly byli výborně a krásně to pak gradovalo do velkolepého finále. 100%

Ledové království II (2019)

Ledové Království nebylo úplně nejlepší špatné Písničky to mi nejvíce vadilo ve 1 tam byly mnohem lepší. Jinak trapné žádání o ruku, které tím chtěli zachránit vtipi, no nezasmál jsem se, jen my to přišla jako zbytečnost házet do filmu. Příběh byl dobrý, originální zjistil jsem o ledovém království více než z 1 ale škoda že Elza  musela tam zůstat když dostala korunovaci a kdyby se tam něco stalo tak by přišla další zbytečnost a Olaf dělal super vtipy zase lepší než ve 1 Dávám tomu 7/10

Auta (2006)

První díl nám pěkně ukázal transformaci namyšleného Bleska McGuinea na pokorné auto. I když je pravda že mohlo být více závodů a hlavně ten konečný kvůli jízdě jen 3 aut mi přišel dost neatraktivní jinak film celkem v klidu až na totálně gringe Buráka a ještě více otravného ,,záporáka". 4/10

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Dobrý Vtipy ale fakt dobrý,Jenom mi přijde divný že ze Jedny kapky krve se stane carnage to kdyby třeba Eddie Brock vykrvácel 1000 tak by bylo 1000 carnage To nedává smysl a jenom Jeden souboj jak to mám říct není to co jsem od toho čekal. 6/10