etienne

okres Stará Ľubovňa
pracujúci neworkoholik

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 24.8.2020  14:38
    Die Hart (TV seriál) (2020)

V tomto seriály mal pôvodne hrať Bruce Willis, ale vraj celkom neporozumel/nepochopil koncepcii Quibi, tak napokon bol obsadený John Travolta. Skôr si ale myslím, že nepochopil celkovo pointe/scenáru tohto "seriálovému filmu", komických situácii minimum, akčné scény absurdné, logika postáv nulová, koncept "tajného natáčia" úplne mimo...ak nemáte čo pozerať na raňajky, radšej si dajte Toma a Jerryho

• 6.7.2020  10:46
    Atletka A (2020)

na podobnú, resp. rovnakú tému už minulý rok urobil dokument HBO At the Heart of Gold: Inside the USA Gymnastics Scandal, takže ak ste videli ten, tak veľa nového sa nedozviete. Myslím, že HBO to zvládlo o niečo lepšie, dúfam, že Amazon nepripravuje tretie vydanie :)

• 23.6.2020  10:20
    Neviditelný (2020)

71 %

• 22.4.2020  19:21
    Outer Banks (TV seriál) (2020)

pozor, text obsahuje spojlery. Ak by to bola nejaká počítačová hra, tak nedbám, takú adventúru by som si kľudne rád zahral, hľadať stroskotanú loď a zlato na jej palube, avšak hra to nie je, je to len seriál, v ktorom partička 4 mladých pátračov narazí, okrem zlata aj na skorumpované súdy a policajtov. Bola by to možno aj celkom fajn zábava a dobré pokukaníčko, avšak scénar má viac dier ako moje sitko na špagety, policajti sú neschopnejší, než tí naši, to už je čo povedať, hlavní hrdina John B. ako keby vypadol z katalógu spodnej bielizne, jeho účes drží, aj keby si umyl vlasy vo vedierku s hnojom, samozrejme, že nechýbajú keci typu, už nie je dosť času, musíš už ísť, ale tak na emotívne rečnenie, nekonečné objatia, vyznania sa čas vždy nájde. 34 %

• 28.3.2020  18:13

68 %

• 27.3.2020  20:50
    Mr Inbetween (TV seriál) (2018)

I. séria - 84 %, II. séria - 93 %

• 18.3.2020  21:21

Atmosfericky a hudobne veľmi dobrý film 85 %

• 11.12.2019  12:09

Príjemná jednohubka, ktorá je stvorená do kina, na rande. V divákovi vzbudí pocit a zvedavosť, aké by to bolo, prežiť ešte raz niektorú z minulých, dôležitých udalostí svojho života. Hlavnému hrdinovi tohto filmu to bolo dopriate. Celkovo originálny, utáraný - ako sa na francúzov patrí - snímok, ktorý neurazí. 75 %

• 28.11.2019  21:57
    Ramy (TV seriál) (2019)

taká arabská verzia Master of None

• 11.9.2019  23:36

89 %, 11.9.2019 (premiéra - Kino Lumiere, Bratislava)

• 26.6.2019  09:24

žiaľ, toto sa veľmi nevydarilo, síce mám Gaba rád, ale toto je formát, kde síce využije svoje milé schopnosti, avšak tento formát, ktorý bol zvolený - možno ak by to bol prvý sitcom v živote, ktorý som videl - už nie je veľmi IN, postavy a scénar je plný klišé, smiech v pozadí, ani herci nie sú bohvieako sympatický/charizmatický, aby utiahli tento seriál. Gabe by si zaslúžil niečo originálnejšie, možno časom...

• 31.10.2018  21:41
    Jak vyrobit vraha (TV seriál) (2015)

Ak prvá séria nastolila akési mierne znepokojenie v tvári (polo)slepej spravodlivosti, tak séria druhá s famóznou Kathleen Zellner na čele dala taký kopanec tete s miskami spravodlivosti, že taký mackovitý ken k., slizký len k. či bezcharakterný andrew c. musia mať po odvysielaný druhej série skutočne bezsenné noci. Po prvej sérii si tak človek musel klásť otázku, aký motív mohol mať Steve na to, aby zabil a znásilnil Teressu? Pár dní predtým, ako sa bude súdiť o 36 mil. $? Ako nie je to žiaden lumen, ale motív? Za to taký jeho švagor a jeho synovec, to už je iná pesnička...po druhej sérii vyznieva, že oni ten motív mať mohli. Jasné, že je mne, asi väčšine súcitných ľudí ľúto rodiny obete Hallbachových, avšak takisto je mi neskutočne ľúto najmä rodičov Steva, ktorý je dosť možné, že sa slobody svojho syna už nedočkajú, kiežby áno. Najradšej by som bol, keby netflix už ďalšiu sériu riešiť nemusel a táto bola posledná, žiaľ, pravdepodobne sa ešte minimálne jednej dočkáme, ale to už dúfam, že bude posledná a s dobrým a hlavne spravodlivým koncom, pre všetkých, čo si to zaslúžia. Oni určite vedia, ktorí sú to. Dokument samotný je spracovaný fantasticky, ťažko tomu niečo vytknúť. Myslím, že je zbytočné riešiť nejaké technické veci, dôležitý je obsah a jeho spracovanie.

• 5.9.2018  23:13
    Bude líp - Eulogy (S02E06) (epizoda) (2017)

fantastická časť

• 3.9.2018  10:55
    Deadpool 2 (2018)

And the Oscar Goes To...Brad Pitt for best supporting actor

• 21.6.2018  15:52
    Přízrak (2017)

odchod po prvej tretine filmu, ak máte radi pomalé statické zábery, kde sa nič nedeje a ste fanatický cinefil, tak je film určený pre vás

• 2.3.2018  11:07
    Nikdys nebyl (2017)

45 %

• 29.1.2018  10:26

zaujímavý film na pozretie si po takmer 25 rokoch od premiéry minimálne z pohľadu, ako vyzeralo čerstvo nové hlavné mesto nového štátu a prípadne si porovnať, ako sa postupne zmenilo. Niekedy som mal pocit, že režisér sa snaží o taký slovenský mechanický pomaranč. Celý film pôsobí dosť bizarne, resp. dejovo zväčša nedáva veľký zmysel, ale to bude aj tým, že film mal mať pôvodne - vraj - 5 hodín. Žiaľ - alebo našťastie - sa pôvodný matroš niekde stratil, ukradol, možno ho chalani vyfajčili, kto vie...

• 2.1.2018  12:05

ako taká dlhšia reklama na chlast, nie zlé...

• 9.11.2017  16:16
    Single Man (TV seriál) (2017)

pre človeka, ktorý nikdy nevidel film, seriál, nikdy nečítal knihu a stretáva sa s ľuďmi raz za uhorský rok originálne "pozeraníčko"

• 30.10.2017  09:55
    Blok 99 (2017)

74 %

• 28.10.2017  17:56
    The End of the F***ing World (TV seriál) (2017)

Wes Anderson style :)

• 28.6.2017  10:13

61%

• 20.4.2017  13:58
    Hrana (koncert) (2011)

Koncert môjho života, toto už ťažko niečo prekoná.

• 18.4.2016  16:29
    Mafiáni (TV seriál) (2015)

divoké 90 roky na Slovensku, dokument je prajne divácky a viem si predstaviť, že o 20 rokov vznikne čosi podobné, len o mafiánoch (už ale skôr v oblekoch ako "páni" podnikatelia, prípadne "páni" politici), čo sú momentálne na slobode, snáď aj tých dobehne minulosť.

• 16.3.2016  20:45
    Inkognito (TV pořad) (2003)

kombinácia mišo hudák, marcel forgáč a čekovský = verzia vtipnejší vyhráva na tretiu

• 2.1.2016  13:42
    Stážista (2015)

rozhodne sa po tomto filme zvýši predaj klasických vreckoviek :)

• 17.12.2015  17:50

83 %

• 13.12.2015  23:11
    Transparent (TV seriál) (2014)

I. séria 78 %

• 4.10.2015  19:37

tento "náš" Svet je "pekná" sračka

• 29.8.2015  22:55
    Temný případ (TV seriál) (2014)

I. séria 99 %, II. séria 85 %

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15