Živí mrtví - Jeden rozhněvaný muž (2012) (epizoda)

Mala chyba chlapca dospeje k zbytočnej smrti humanne orientovaného človeka. Vznikajúce vzťahy na pozadí este zamiešajú karty

Živí mrtví - Víc než dál (2012) (epizoda)

Vyostrenie konfliktu medzi dvoma alfasamcami - dobrym a zlym ukazuje smerovanie jednotlychych postáv, ktore posúvajú dej ďalej.

Živí mrtví - Přestřelka (2012) (epizoda)

Výlet donesie nováčika. Ale co s nim? Na farme sa stale riesia zabomysie vojny...

Živí mrtví - Nebraska (2012) (epizoda)

Pohreb zombikov a zabomysie vojny na farme. Postupný posun. Riešenie veci. Každý ma trochu iny postoj. Hershel začína chápať

Lupin - 10. kapitola (2021) (epizoda)

Riešenie ako gentleman. No sice seriál skončil, samotný Assan to ma akože ukončené, ale v reálnom živote to tak nie je. Co s nim ďalej, hlada ho polícia, sud s Pelegrinym este neprebehol atd...

Lupin - Série 2 (2021) (série)

Druhá seria nie je o nič menej zábavná a napinava ako prvá. Rozuzlenie napätia podla planu

Lupin - Série 1 (2021) (série)

Od samého začiatku si drží svoju úroveň napätia. Každý diel sa niečo udeje, co posuva dej dopredu.

Lupin - 9. kapitola (2021) (epizoda)

Neuveriteľne mazany plán. A ten malý zved bol geniálny napad. Naozaj je krok popredu

Lupin - 8. kapitola (2021) (epizoda)

Assan ma plan a plní ho. Lupič gentleman. Druha strana ma asi navrch. No Lupin sa nevzdáva. Geniálne napreduje aj napriek problemom

Živí mrtví - Stodola (2011) (epizoda)

Tak toto je asi psycho pre našich kocovnikov. Pre domácich je to ok. Ďalší stret 2 rôznych pohľadov na svet. Ďalšia konfrontácia osudov. Nič len jatka na mrtvych