Aquaman (2018)

Film vysvetluje pôvod Aquamana, no ide cestou rozprávky. Veľmi infantilné. Po prvé - žiadna logika ani fyzika v pohybe postáv vo vode. Ako je možné, že sa prispsobili tak rýchlo životu pod vodou - toto je už cez čiaru a veľmi mi to vadilo. Tých vecí tam bolo omnoho viac. Zábava to bola, no veľkú fantáziu treba použiť a veľa treba toho ignorovať aby sa dalo na to pozerať.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Dobrý akčný biják, kde na poslednú sekundu všetko klapne aj keby nie, tak hej... Dobrá zápletka s viacerými stranami, ktorých členovia ešte viac riešia svoje záujmy. Akcia a herci super. Typické americké načasovanie výbuchov, úderov, praocvný team, atď...no i tak pobavilo

Bohemian Rhapsody (2018)

90% - naozaj skvelý film, vidieť to ako to približne bolo. Výborné stvárnenie, herci boli takmer dokonalí. Emócie, spôsob života, kostýmy, spôsob myslenia... Odporúčam vidieť.

Avengers: Infinity War (2018)

Naaajs. Opäť dobrá zabava. Akcia, zničenie sveta, vesmírne potvory, príbeh, trochu romantiky a skvelé efekty ako naozaj.

Černé zrcadlo - Pád střemhlav (2016) (epizoda)

Black Mirror nesklamal. Podobný projekt v Číne už beží. Už je len otázka času, kedy sa to dostane sem. Nie je to zdravé, takéto hodnotenia. Čakal som, že na konci povie o svojej "kamarátke" nejakú pikošku, no nedialo sa tak. Film ukázal ako dokáže strach z ratingu zmeniť myslenie a správanie, čo vedie k nesnesitelnému vnútornému boju.

Collateral (2004)

Postupne rozvíjajúci sa dej, kde sa občas dalo predpovedať, čo bude nasledovať. Inak pekne stvárnené nesprávne rozhodnutia a náhody (tentoraz neboli take okate ako v iných filmoch made in USA). Hudba, zábery a akcia dobrá. Nejaká ta chybyčka (ked mrtvole v bare zdvíhal ruku na stôl, tak neboštík otvoril dlaň, čo je blbosť - mrtvy toto nevie urobiť:) ).

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (2018)

Stále mi unikal obsah a spojitosti. Chaoticky film. Efekty pekne, herci dobre, no take bezduche a prakticky bez nejakej suvislej dejovej linie. Obsah šiel druhou kolajou...

Černé zrcadlo - Série 1 (2011) (série)

Od prvého dielu mi ostala vysiet sánka...že WTF. Až veľmi blízko realite... Horor toto rozhodne nie je.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Iné hodnotenie ako 5/5 nie je. Temné a hlboké. Dobre, ze dezole toto nepozera. Inak by bolo tolko konspiracii, že svet by sa zbláznil

Černé zrcadlo - Medvídek Waldo (2013) (epizoda)

Volebná kampaň silno ovplyvnená animovanou postavičkou - skrytým človekom je opäť nevšedný námet. Zaujímavým spôsobom sa dostal do povedomia - jednoduche, blbé a zároveň účinné.