Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
8 fanoušků
/ 6 bodů
Gregor.Sobin
Gregor Sobinkovic
Košice, Košický, Slovensko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Animovaný
Akční
Krátkometrážní
Komedie
film
seriál
studentský…
TV film
pořad
USA
Velká Británie
Francie
Japonsko
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Stalker
(1979)
Blade Runner
(1982)
Apokalypsa
(1979)
Velká nádhera
(2013)
Potomci lidí
(2006)
Princezna Mononoke
(1997)
Tenshi no tamago
(1985)
Ona
(2013)
Perfect Blue
(1997)
Idioti
(1998)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
6 bodů
Fanklub
(8)
Pluto879
O0okamioo0O
Kevin.Simko
Dr.Strenk
Slizard
fancyfancy
Pleko_8
Robofarkas