Star Wars: Klonové války - Bombácký Jedi (2008) (epizoda)

1. polovina dílu by byla i na 5*, ale ta druhá tak na 1*. Tentokrát mi Jar Jar přišel celkem v pohodě, ale vadila mi Padmé. Potěšilo mě však, že bylo o Jar Jarovi 2x řečeno, že je kopyto, ale když je takové nemehlo, tak jak to, že je z něj zástupce v senátu?

Star Wars: Klonové války - Nováčci (2008) (epizoda)

Dám 5 hvězdiček? Rozkaz, rozkaz. Epizoda bez jediů zaměřená na klony, no nenechte si to ujít. NÁSLEDUJÍ SPOILERY: Naprosto nejlepší scéna je ta s tou hlavou komando droida u dveří a dobré bylo zjištění, co dělají kloni ve "volném čase". P. S. Tahle episoda je prostřední část story arcu ze začátku 3. série, tak nezapomeňte děj.

Star Wars: Klonové války - Léčka (2008) (epizoda)

,, Chápete někdo co nám generál právě řekl? ",, Je to jedi, nikdo neví co tím myslel." Něco takového prohodili dva kloni. No místy se děj vlekl, ale co byste chtěli od 1. dílu? Yoda je naprosto perfektní.

Star Wars Povstalci (2014) (seriál)

Asi to beru moc optimisticky na to, že půlka dílů byla naprosto nepodstatná a finále 2. série mne nijak moc nezaujalo, nicméně celá 4. série byla boží. Jen u málo dílů se mi stalo, že by mě nebavily vůbec. Jen škoda Grand Inquizitora, měli ho obsadit víc.

Star Wars Povstalci - A World Between Worlds (2018) (epizoda)

Velice dobrá epizoda, ale taky smutná viz. ta scéna s Kananem, ta byla silná. Nechápu však, proč se ten chrám zbortil a proč tam ten ministr Hayden skákal.

Star Wars Povstalci - Family Reunion and Farewell: Part 2 (2018) (epizoda)

Nejlepší díl Rebels pokračuje, ale nutno říci, že jsem trochu zmaten: Když Ezra a Trawn odletěli hyperprostorem bůhvíkam, tak je divný, že zatím je nikdo nenašel, když OBA DVA PŘEŽILI a nejspíš skončili na planetě, páč na tom můstku bylo vyražený sklo a Ezra by tam ten vzduch určitě příliš dlouho neudržel. A ještě mi tam nějak nesedí ten Jacen Syndulla, u toho si neustále kladu otázku: Kdy?                                                                                                                                                                            Ale vem to ďas, je to dokonalý.