Arsy-Versy (2009) (studentský film)

mal som to stastie vypocut si autora i hlavnu postavu tohoto dokumentu nazivo,a myslim ze to co opisovali co chceli aby bolo v nom zachytene aj zachytili,vzdy som mal rad filmy so zachytenim zivota jednoduchych ludi,ako sa vravi v jednoduchosti je totizto krasa.

Barbar Ronal (2011)

Dosť mi to pripomínalo How to train your dragon, avšak táto rozprávka mi neprišla až taká dobrá. V každom prípade táto rozprávka disponuje viacero dobrými vtipmi, takže sa človek pri nej celkom dobre pobaví.

Benga v záloze (2010)

Will Ferrell opäť nesklamal. Rola totálneho blbca ktorý je v živote veľmi úspešný je proste pre neho ako ušitá. Kto má rád taký typ humoru, tak si príde určite na svoje.

Bílé maso (2008)

myslim ze tento film by mohol byt zaradeny kludne aj ako horor. horor vsak ako ho tak casto nevidime, najblizsie k nemu z americkej produkcie ma asi saw, ale urcite tento film je ovela kvalitnejsie prepracovany, je ovela viac vierohodnejsi a o to viac je tym strasidelny, des a hroza, ktore na nas moze cihat aj v nasom bydlisku. film odporucam naozaj len tym ktori znesu horory toho najhrubsieho zrna.

Bitch Slap (2009)

davam *** s tym, ze ako zaner to beriem ako komediu.

Bjarnfreðarson (2009)

no na to ze to ma byt komedia, som sa pri tom veru velmi nenasmial, v kazdom pripade to bola celkom zaujimava drama :P

Bobule (2008)

Ako napovedá názov, k tomuto filmu nesporne patrí aj víno,s ktorým tento film pochopíte oveľa lepšie,a vďaka ktorému sa vám tento film bude páčiť oveľa viac:)

Bronson (2008)

toma hardyho nikdy nechcem stretnut v noci v temnej ulicke,myslim ze tu rolu zahral bravurne.

Columbo (1971) (seriál)

napriek tomu ze krimi nie je moj oblubeny zaner,tento serial vtiahne cloveka do deja ci uz chce alebo nie.Peter Falk ma jednoducho tuto postavu detektiva v krvi.