Mentalista (2008) (seriál)

Jeden k nejoblíbenějších seriálů,ke kterému se ráda vracím. Má to myšlenku,je to vtipné a Simonovo charisma je v seriálu skvělé.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

velmi povedený seriál, který vtáhne do děje. Herecké výkony jsou velmi kvalitní.

Není čas zemřít (2021)

Já byla velmi spokojená, mělo to eleganci,jen jsem nepřekousla ty dvě bloncky a marně jsem doufala že ta agentka ze začátku bude nová Bond Girl😃

365 dní (2020)

herecký výkon nebyl špatný,děj nebyl ničím vyjimečný,ale připsala bych tomuto filmu body za hlavního herce,protože co si budeme dalo se na něj koukat,a sexuální scény si zahrál dost uvěřitelně.film.Film mi nepřijde až takový propadák, takový update 50 odstínů.

V jako Vendeta (2005)

miluji ten film, V má neskutečné charisma a myslím že s ním všichni sympatizujeme už od začátku.Jak už tu bylo řečeno takový romantický, charismatický mstitel

Joker (2019)

depresivní,ale nádherný,hudba ve filmu je užasná a dokonale vykresluje atmosféru,až ti běhá husí kůže.No užasný výlet do mysli narušeného, hroutícího člověka,navíc herecký výkon Joaquina je naprosto dokonalý

Mroží muž (2014)

Já byla z filmu nadšená, film vyvolal přesně to co jsem očekávala, též jsem byla nadšená z hereckých výkonů.zkráceně, várka bizáru,a perverze.