Hercule Poirot (1989) (seriál)

Jedna z mých prvních recenzí patří Herculovi. Dokonalé ve všech směrech. Každý díl je pro mě svátek. Neustále obdivuju a tetelím se blahem do jakých detailů je vše dotaženo. Láska má mnoho podob, já miluju tento seriál. Kdysi jsem četla, že některé díly finančně přišly na milion liber. Jak jsem ráda, že takto investoval někdo peníze. A český dabing je taky EXCELENT.

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Kritika ostatních zdrcující, ále co už. Mně se "Žili" prostě líbí a když dávají seriál znovu od začátku mám radost jak malý děcko, že postavy omládly ... je to můj oblíbený kriminální seriál.

Nouzový let (2016)

Tak nevím. Takový MIŠ-MAŠ. Chvilkama moc pěkně zpracované i uvěřitelné a pak, jako kdyby někdo zavelel: "a teď by to chtělo přidal tam něco úplně na hlavu"... ale to bylo spíš k smíchu než k zlosti. Ale spád to mělo, hlavní postavy sympaťáci a celkově to na mě působilo poměrně slušně. Jo a pěkný plakáty k tomu měli. Asi přidám ještě jednu hvězdičku. Nebylo to zas tak špatné...

Dalida (2016)

Tento film je v mých TOP. Nejsem schopna najít slova, jaké pocity ve mně vyvolává. Napadlo mě, že je to zčásti kvůli tomu, že jsem žena, ale mému chlapovi film taky sedl. Když zpívá Dalida zážívám tolik emocí... Když jsem poprve viděla a dotkla se moře, měla jsem pocit, že přesně toto mi chybělo. Když jsem díky tomuto filmu našla písně Dalidy, pocity byly hodně podobné... některé písně jsem znala, teď jsem k nim přiřadila i životní příběh. Miluju tento film.

La French – Francouzská spojka (2014)

Hmm, tak to se mi líbilo. Atmosféra 70. let byla úžasně a do detailů zobrazena. Vyhledávám filmy natočené podle skutečnosti. Výborná kamera. Jako velké plus se mi líbila i použitá hudba, skladby skvěle doplňovaly děj. Za mě 5 hvězdiček.