• Romantický
  • Reality-TV

Maradona v Mexiku (2019) (seriál)

Tak to pardon, ale to nemá chybu. Snad kromě jeho konce, který napsal sám život. Fotbalový labužník a nezkrotný rebel "božský" Diego ukazuje svou pravou tvář, ve které se mísí arogance, dětská hravost, osobní kouzlo a nezaměnitelné charisma. Nechci "spojlerovat" ale hláška na soupeřova trenéra "mě zná celý svět a tebe nepozná ani vlastní matka" je ukázkou boží sondy do jednoho malého mexického klubu který změní přítomnost jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Musím říct, že Maradonu jsem jako hráče miloval a chápu různé kontroverze které ho celý život provází, ale to co jeho pouhá přítomnost dokázala udělat s celým městem, hráči a fanoušky je neuvěřitelné. Samozřejmě, Diego nebyl kdovíjaký stratég na trenérské lavici, ale to jak dokázal přenést energii na hráče a vlévat krev do žil mě ohromně dojalo. Diego už bohužel není mezi námi, ale v našich srdcích fotbalových romantiků, zůstaneš navždy!

Kaštánek (2021) (seriál)

Velmi osvěžující, co se mi moc líbilo byla svižnost serialu. U severských detektivek se mi často stávalo, že jsem se nemohla zakoukat do děje a třeba nakonec i nedokoukala. Tady žádná nuda nehrozí, naopak děj graduje a superfinále se mi opravdu moc líbilo. S napětím doufám a očekávám novou serii, chemie mezi hlavními vyšetřovateli nabízí pokračování!

Shi jie qian wo yi ge chu lian (2019) (seriál)

Jako pardon, ale tohle je vážně sr..ka. Dle recenzí to mělo být lehký příjemný drama, ale to teda ani náhodou! Jestli si nechcete kazit víkend tak fakt na to nekoukejte. Žádná romantika, ale stupidita! Fakt jsem se na to těšila, ale teď mam velkej problém to vůbec dokoukat, kdy jen přeskakuju a přeskakuji ty kokotiny, co tam vymýšlejí.

Láska s dobrými úmysly - Série 2 (2020) (série)

První sérii jsem neviděla, protože mě odradil děj a také některé recenze, takže nemůžu srovnávat. Druhou sérii jsem si pustila až poté, co jsem zjistila, že se nejedná o pokračovaní první série, ale o obměněný příbeh, kde k mému potěšení již nefiguruje lest s nemocí, ale jedná se o mnohem přijatelnější "podvod". K mému překvapení se mi tato série líbila, byly tam zábavné i romantické pasáže, kdy nějaký větší zvrat přišel až v poslední třetině, ale vzhledem k tomu, že tato série není nikterak dlouhá, netáhlo se to naštěstí dlouho a poslední díl jsem si užila s tím, že se mi velmi líbil konec hlavní dvojice a to, že ukázali i jejich život za několik let. Co tedy musím vytknout je nedotažený děj u některých vedlejších linek, zejména ve věci manažerky a jejího bratra... Po dokoukání druhé série jsem si jen ze zvědavosti pustila kousek posledního dílu první série, ale vím, že se na ni dívat nebudu, nechci si kazit dojem z postav, které bych zřejmě vnímala jinak.

My Little Happiness (2021) (seriál)

Popravdě se mi to těžko hodnotí a jsem na hraně mezi 3-4 hvězdy a zároveň nevím proč, protože je to přesně typ seriálu, který jsem vidět chtěla, a které mě většinou uspokojí v pochmurné náladě, tedy takové, kde nejsou žádná velká dramata, záplatky, zvraty, milostně trojúhelníky a vše v podstatě běží celkem v poklidu. I když tady tomu tak bylo, tak prostě mi to asi úplně nesedlo a něco mi tam chybělo nebo překáželo, i když upřímně nevím proč. Ale možná je to jenom můj problém, Každopádně určitě lepší průměr, ale znovu zřejmě neshlédnu.

My Unicorn Girl (2020) (seriál)

Příběh krasobruslařky, která se však nedostane na univerzitu do krasobruslařského týmu a místo toho skončí v přestrojení za muže v hokejovém mužstvu a na pokoji s jedním ze svých spoluhráců, do kterého se samozřejmě zakouká. Já jsem byla spokojená, bylo to přesně to, co jsem očekávala - zábavné, nenáročné i romantické. Jediné co mi trochu vadilo, že to její přestojení a s tím spojené randění přišlo na můj vkus docela pozdě, já bych si to uměla představit klidně o 3-4 díly dříve. Na druhou stranu ON věděl v podstatě od začátku, že je to holka, takže tím pro mě mělo o to větší kouzlo. NAvíc teda jako kluk se mi popravdě líbila víc, mohla se ostříhat doopravdy :D

Králův avatar (2019) (seriál)

Nebýt toho, že v seriálu hraje Yang Yang, pravděpodobně bych seriál vůbec nezaregistrovala, a i kdyby ano, tak bych se na něho nepodívala, což by byla velká chyba! Přestože jsem fanoušek spíše rom-com, tak toto mě naprosto uchvátilo a během sledování jsem se stala skutečným fanouškem týmu "happy" a prožívala s nimi každou výhru, zklamání i překážky. K mému překvapení mi tam vůbec nechyběla romantická linka, kdy naopak jsem po pár dílech doufala, že ani žádná nebude, protože by mi tam opravdu překážela a neseděla, kdy jsem si ani příliš neoblíbila hlavní postavu majitelky internet café. Dalším pozitivem je velké množství postav, které si lze oblíbit v čele s úžasným Ye Xie, kterého hraje neméně skvěly Yang Yang, kdy kromě něho mezi mé oblíbence patří zejména Jifan, Ninja a samozřejmě Shaotin :)) Byly tam pouze 2 postavy, které jsem upřímně neměla ráda, což po shlédnutí každý asi pochopí které... Popravdě jsem si o seriálu předem nic moc nezjišťovala, takže jsem byla trochu překvapená, že děj směřoval trochu jinam, než jsem si představovala, ale vzhledem k tomu, že má být druhá série, tak je to vlastně v pořádku... Doufám, žebude se stejným obsazením, jinak by to pro mě ztratilo to správné kouzlo. Každopádně MOOC DOPORUČUJI SHLÉDNOUT,  a to i romantickým duším, které si občas chtějí užít i nějakou tu akci a trochu jiný druh emocí, kdy tady se vám dostane všeho. Takže se těším u další série!

Falling Into Your Smile (2021) (seriál)

Tak tohle bylo skvělé, nenáročné, zábavné, napínavé (herně) a romantické. Vydržela bych se dívat klidně na dvojnásobný počet dílů, protože v podstatě skoro všechny postavy si člověk zamiluje. Narozdíl od spousty jiných dramat jsem nemusela přeskakovat nezajímavé, otravné a protivné části, protože tady prostě nebyly. Je vidět, že se dá udělat zajímavý seriál i bez toho, aniž by na kažsém rohu čekalo drama, zvrat nebo nepřející rodiče. Takže kdo chce do života trochu té pohody a zábavy tak s chutí do toho!

Go Go Squid! (2019) (seriál)

Asi nebudu úplně objektivní, protože prostě Li Xian je tak krásnej chlap, že jsem se skoro celou dobu u seriálu přiblble usmívala a říkala si jak je úžasnej. Navíc tenhle typ hlavního hrdiny mám ráda,. Jinak seriál docela pohodový až do okamžiku, kdy se do vztahu začne míchat jedna matka (jak typické), ale naštěstí to nemá dlouhého trvání. Prostředí počítačových her zajímavé a celá parta okolo hlavního hrdiny velmi příjemná, kdy v podstatě v seriálu není žádná vyloženě záporná postava. Rozhodně to není pro někoho, kdo má rád drama, zápletky, zvraty... Naopak je to prostě taková pohodovka se skvělým hereckým obsazením,humorem a romantikou. Za mě zatím jeden z nejoblíbenějších čínských seriálů, které jsem viděla. Ale já jsem prostě na ty pohádky no :)

General's Lady (2020) (seriál)

Doporučuji pro ty, kteří mají rádi light-hearted a sweet drama, kdy u tohoto kousku jsem se skvěle bavila i dojímala. Konečně někdo pochopil, že není potřeba, aby se v každém drama pár 10x rozešel, obětoval se pro druhého nebo měl rodiče, co jejich lásce nepřejí, a proto tedy nemůžou být spolu... Hlavní pár byl super, skvělá chemie a také vedlejší postavy byly vesměs zábavné a kladné. Navíc jedno z mála dramat, kde mě v zásadě neštvala hlavní hrdinka a generál byl prostě k sežrání. Klidně bych dala plný počet, ale snažím se být trošku objektivní :D