Pokání (2007)

Chtějte romantický film a postupně vám budou naskakovat bonusy. Doufám v obnovenou premiéru, protože slzy mi tekly už jen z představy, jak parádní to musí být v kině.

Zoolander No. 2 (2016)

Je to celý jakýsi nucený a bez point (snad až na scénu z vězení).

Schindlerův seznam (1993)

Ten film mi dá snad všechno, co jsem si jen mohl přát a ubuleným koncem to pokazí. Jestli se na to budu dívat znovu, tak to vypnu hned, jak rádio oznámí konec války.

Room (2015)

Tam, kde většina podobných filmů končí, Rum teprve začíná. Pecka

V srdci moře (2015)

Mám rád námořnické filmy a tenhle není úplně nepovedený, ale úplně chápu, proč je to tak finančně neúspěšné. Není tam žádná věc, která ho zvedá nad průměr, spíš ho občas potopí triky. Škoda, protože to mělo potenciál stát se následovníkem Mástra & Komandéra. Ty tři jsou odřené.

Sedm dní v pekle (2015) (TV film)

Škoda těch trapných momentů s anglickou královnou, protože zbytek je fakt super. Nejvíc asi útěk z vězení nebo rozhovor s Poolem o jeho strategii. Pro milovníky tenisu to ovšem není úplná povinnost.

Godzilla (2014)

Nejhorší Kočika vůbec. Má štěstí, že zásadně dokoukávám filmy do konce. Tohle jsem chtěl vypnout asi tak 20x, jak mě to nudilo.

Deadpool (2016)

Uvedl bych raději romantická komedie s prvky brutálního násilí. Kick Ass, ke kterýmu bych to přirovnal, byl o třídu lepší.