Griffinovi (1999) (seriál)

hahaha Peter řekl Lois, jestli si pamatuje, jak jednou on a [celebrita] šli na [akce] a pak Peter potkal [znovuobjevující se "náhodná a bizarní" postava], jenže pak se nepohodli, tudíž Peter a [znovuobjevující se "náhodná a bizrarní" postava] se začali prát, což zabralo tak čtvrtinu stopáže, pak se na scéně objevila Meg, jako v každém díle ji ponížili (XDDDD ,,To protože nevíme, jak napsat postavu puberťačky, no nejsme my to ale vtipálci." poplácal Bůh komedie Seth MacFarlane (který je shodou okolností i nechutně talentovaný dabér!) po rameni Davida Zuckermana.), vše je završeno jakože moc nevkusnou a pohoršující nekonečnou momentkou fekálního rázu, pak už jen stačí nasadit pomyslnou korunku v podobě hrozně tzv. edži a kůl rasistického vtipu, protože tahle šou je jakože hodně jiná a ofenzif a jakože vůbec ne mainstreamová! ani South Park by si tak elaborované a duchaplné narážky na (am*rickou) společnost a reference na problematické aspekty popkultury nedovolil! srandy kopa, moc pěkný díl

Kmotr II (1974)

moje nejoblíbenější filmová scéna je Al Pacino a pomeranče

Králíček Jojo (2019)

hmmm takže 5 za lokace...🥵 5 za vizuál...🥵 strhávám 50 za filmem proložené pitvoření... 20 za paní Skarletu...🥵 20 za mistra Samíka... 🥵 a rovnou tam mrskneme mínus 5 za trop hodného nacisty... 7 za děti nenutící mě svým výkonem prokopnout sousedce její tenkou zeď přes níž se linou nejhrůznější a nejrůznější pazvuky... a završím to dalšími dvěma výtečníky, protože se mi chce!

Shrek Třetí (2007)

upřímně nevím (ale jo, vím), proč je tenhle díl Shreka tak nenáviděný? oproti geniální 10^10^100 dvojce to bezpochyby byl šok, ale notak... jen 56%? dějově to navazuje perfektně na dvojku, Krasoňova proměna v pomstychtivého padoucha je rozumná a funguje A NEZAPOMEŇME NA VŠECHNO TO ŠIROKÉ ROZŠÍŘENÍ SHREK LORE!!! mimochodem jako propagace vyšly moc povedené videohry a konečně Doris dostává více prostoru a to je bezesporu VELKÉ plus ;)

Shrek: Zvonec a konec (2010)

opravdu zvláštní zakončení tak kvalitní série... něco na způsob "pak jsem se probudil a zjistil, že všechno byl jen sen", což smrdí. smrdí hůř než všechny bažiny světa. tenhle film nepůsobí moc shrekovsky, sice to má pořád své kouzlo a momenty, pěkně tu funguje princip osudu, ale i tak... hvězdička navíc za Rumovníka. (snad jim vyjde Pětka)

Shrek 2 (2004)

nejlepší sequel z doby holocénu, slovníky neznají dostatek superlativ k popsání tohoto díla. pokud by byly objektofilní sňatky legální, tak toto je můj objekt zájmu

Daphne a Velma (2018) odpad!

proč je daphne mulatka a proč je tenhle film naprostá sračka

Pokoj (2003)

Tommy Wiseau je jedinečná osoba, stejně tak jedinečný je i tento skvost světové kinematografie.

Modrá laguna (1980)

Nejlepší jsou borci v komentářích, který tu slintají nad hypersexualizovanou 14 letou holkou a porovnávají s 15 letou Millou Jovovich ze sequelu; chlapci, konkurz na V síti jste zmeškali, zkuste se přihlásit na dvojku, držím palce. Jinak námět filmu by ušel, jen z toho zpracování bleju. Tak asi ta hvězdička za přírodu a kameru...

Ovládací panel
11. nej uživatel Svatý Vincenc a Grenadiny