Kokain (2001)

Tento film jsem viděl podruhé a stále se je na co koukat. Je to velmi zajímavý film s opravdu dobrým hereckým obsazením.

Vinnetou (1963)

Kdo si nehrál na indiány, když byl v děckých letech...Podníceno právě Vinnetouem a jeho pokrevním bratrem. Jak jinak by se člověk dozvěděl o životě indiánů...Samozřejmě Mayův ideál, ale velice povedený, odvážím si říct, že kultovní.

Kačenka a strašidla (1992)

I když jsem nebyl malá holka,tak jsem měl tento film rád...Dnes by mě samozřejmě už tolik nebral :)

Boj o oheň (1981)

Kvalitně ztvárněný příběh ohně. Ty masky byly úžasné. Kruté podmínky lidí a atmosféra filmu opravdu reálná a děsivá.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Pohádka, na kterou se můžu dívat každé Vánoce. Roztomilá pohádka a naprostá klasika.

Spolužáci (2006) (seriál)

Seriál mě oslovil hned od začátku, děj zajímavý, herci příjemní, situace zábavné. Nechci tyto seriály srovnávat s Přáteli, ale nedá se to...nemá takovou jiskru, ale stejně se na tento seriál klidně podívám znovu.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Sympatický seriál, ze života "přátel", kteří se vypořádávají se strastmi i slastmi života. Takoví jiní Přátelé, v jiném stylu a postoji k životu...

Spider-Man 2 (2004)

Dvojka samozřejmě nezklamala, i když jsem měl menší obavy, že se jedničce nemůže vyrovnat. Ukázalo se, že jde na vysoké úrovni vytvořit další, ve své podstatě originální pokračování, která má divákovi co nabídnout.

Spider-Man (2002)

Je vidět, že na Spidermanovi dřelo hodně lidí a propracovali vše, co se dalo. Rád se na něj podívám znova, když běží v televizi. Příběh umocňuje také vynikající výkon Kirsten Dunst, díky němuž se dostala do podvědomí mnoha lidí a stala se z ní hvězda první kategorie.