Všechno nebo nic (2017)

Dabing ma zabil...teraz neviem či som pozeral na Český film alebo nie? Tak to nemáme doma dosť obsaditeľných hercov alebo čo? A ten zvuk na jednej úrovni celý film akoby všetci boli spolu v jednej miestnosti. Hodnotil by som určite o 1* vyššie ale ten dabing mi dosť vadil:(

Frida - Maľovať a milovať (2016) (divadelní záznam)

V rámci rozširovania obzorov kultúry, navštevujem divadlo - činohru a rád idem aj na muzikál. Náhodou som v televízii natrafil na divadelný záznam FRIDA - Maľovať a Milovať. No neviem čím to je ale chýbala mi tam tá iskra živej atmosféry v divadle na akú som zvknutý. Po vzhliadnutí v tv by som už na tento muzikál nešiel, škoda nemôžem dnes ohodnotiť viac ako 2*.

MISS Slovensko 2011 (2011) (pořad)

Zapínam či prepínam od chvíle "promenády v plavkách" a opäť vypínam či prepínam...jednoducho povedané ladím kanálové vlny inam:D 2* za tie nezabudnuteľné okamihy pripomínajúce leto, teplo a krásu čo pomaly v naších končinách už nieto ani v mesiacoch júl a august...

Návrat kráľov (2011) (pořad)

Z názvu "Návrat kráľov" som si sprvoti predstavoval opačné synonymum a hľa? Naozaj tam boli králi a ešte aký! Dokonca som si dovolil aj na niektorých už pozabudnúť, Vaše ctené veličenstvá mi to ráčia prepáčiť, však. Takú bohatú nádielku som ešte pokope a to v jednej relácii ešte nevzhliadol. A toto posolstvo by som rád zanechal všetkým tvorcom a médiám aby naďalej produkovali TV Reality Show a tak o desať, dvadsať rokov som si opäť mohol pripomenúť a pozrieť v jednom krásnom večeri pri televíznej obrazovke ten rozkošný výkvet slovenskej pospolitosti a dúfam, že aj výber ne-moderátora programom nebude zaostávať za tým terajším. Moje hodnotenie je veľmi silné 4* a rukavica je hodená..

Športy na Slovensku (2011) (seriál)

Je úžasné pozrieť a priblížiť si aká bola minulosti keď sa nám v športe darilo. Pozrieť si tú radosť a výkony našich športovcov. Dobrý začiatok pred hlavným vysielacím programom kde šport hrá prvé husle. Dokument pre fanúšikov ako aj nešportovcov, ktorý sa môžu čo to dozvedieť o najväčších úspechoch Slovákov na športoviskách

Wipeout - Souboj národů (2011) (pořad)

Je to sranda a škodoradosť zároveň. Keď si doma a myslíš si, že ty by si bol lepší, rýchlejší a nepadol by si do vody, pretože tebe sa to nemôže stať? Darmo, škodoradosť je najlepšia radosť...čo do moderátorskej dvojice to nemá žiadny drive a celebrity oboch už rozdelených krajín sú po väčšine notoricky známe a opozerané, proste sú všade kde sa len dá ich vidieť. V zápolení so susednými krajinami sme mohli zvíťaziť, keďže sme mali možnosť vybrať to naj z naj čo doma a o kúsok ďalej doma máme. Hodnotím iba tú srandu a škodoradosť na 2*

Rakev na přání (2010)

Tak tento dokument ma prikoval k televíznej obrazovke na dobrú trištvrte hodinku. S prvoti som si myslel, že ide o žart? Neskôr som spoznal aspoň cestou obrazu čo to o tradícii a zručnosti majstrov práce s drevom a časti kultúry tejto africkej Ghany. Určite je to svetový unikát vo výrobe "rakiev na prianie" a ich celosvetový dopyt a predaj cez internet. Moje hodnotenie je veľmi vysoké, dal by som plných 5* keby ma nezarazila tá časť dokumentu kedy finálny produkt bol reálne už použitý k svojmu účelu a umiestňovaný do zeme, kde vačšinou bola vykopaná rozmerovo menšia jama a miesto jej zväčšenia radšej účelovo poškodili, usekli či ulomili vytŕčajúcu časť tvorivej práce majstrov tohto remesla, ktorý práve tieto koncové časti detailne ručne opracúvali

Bratislavafilm (2009)

film mal určite dostať iný názov, pretože takto do sveta reprezentovať hlavné mesto, z ktorého bolo vidieť mizivé % je iba možné vo filme...moje hodnotenie ovplyvnil práve tento názov.