• Pohádka
  • Rodinný
  • Fantasy

Princ Mamánek (2022)

Tak tahle pohádka mně velmi zklamala. Čekal jsem krásou, veselou a milou pohádku. Začalo to poměrně pěkně, doufal jsem že tato veselá atmosféra vydrží celou pohádku. Jenže po asi 15 minutách mně pohádka začala nudit. Navíc mi některé scény přišli pro děti příliš drastické, morbidní a hororové (např. Scéna s nechutným hororovým duchem). Velmi mně zklamal také děj této pohádky. Čekal jsem že pohádka bude úplně o něčem jiném. Konečné scény v rakvi mi přišli také velmi podvodní a nevhodné pro mladší publikum. Herecké výkony byly také slabší. Jediný kdo podle mně dobře zahrál své postavy jsou Ondra Vetchý, Jana Nagyová a Boleslav Polívka. Jinak jsem žádné dobré výkony neviděl. Velmi mně zklamal Jan Budař a Veronika Kubařová. Jednu hvězdičku dám za některé herecké výkony a poměrně hezkou filmovou lokaci.

Rampelník (2009) (TV film)

Mně osobně se pohádka poměrně líbila. Nebyl to žádný extra zázrak ale nebylo to ani špatné. Takový slušný průměr. Velmi sympatická Lisa, dobře udělaný Rampleník, moc hezké lokace, svižný příběh. Za mě 55%.