Ti, kdo mění svět (2018) odpad!

Předem říkám, že nejsem odpůrce vegetariánské stravy, pravidelně zařazuji bezmasé dny do svého jídelníčku, ale tento "dokument" je čirý odpad, je plný polopravd, manipulací a lží. Je tu velký střet zájmů autorů dokumentu i citovaných studií, kteří ve velkém produkují veganské výrobky. Takový dokument by měl Netflix stáhnout. Nebudu tu vyvracet konkrétní lži, protože jich je tam nespočet a dokonale to popsali a vysvětlili v Institutu Moderní Výživy, můžete se na to podívat na YouTube nebo si poslechnout podcast (#48 reagujeme na populární dokumenty).

Dívka, která si hrála s ohněm (2009)

Film jsem videl po dočtení knihy a byl jsem jím dost zklamán. V druhé knize nám autor vylíčil jaká je osobnost Lisbeth, jak uvažuje a knize nechyběl napínavý děj. Filmu chybí obojí, je to skok tam, skok sem, ale původní predlohou to nemá krom postav nic společného. Snad se toho američtí kolegové chopí lépe

Deadpool (2016)

Konečně komiksový film, který nebere ohled na dětské diváky a rozjede to na plný pecky. Ve filmu nejsou hluchá místa. Spousta hlášek, ale k Deadpoolovi se to hodí. Na tento film se podívám rad znovu.

Daredevil (2003) odpad!

Nejhorší film svého žánru všech dob

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007) odpad!

Efekty horší než u prvního Predátora či Vetřelce, akční scény plytké, scénář a děj hrozný. Vetřelci a Pradátoři jsou moje oblíbené filmy, ale tohle točit raději ani neměly.

Cesta bojovníka (2007)

Tak tenhle film se moc nepovedl, téměř každá scéna vykradená z jiného filmu (zrozený hrdina jak v Conanovi, boj v lese jak v Rambovi (pasti, schovaní se v blátě nebo ve vodě)). A taky by mě zajímalo jak se naučil ovládat meč lépe než vikingové, když žil téměř celý život mezi indiány...

Cujo, vzteklý pes (1983)

V jednoduchosti je síla, a to u tohoto filmu vyzdvihuji, film má jednodušší zápletku i zpracování, ale výsledek je koukatelný film

Drž hubu! (2003)

Skvělá komedie jak má být, u téhle komedie se člověk zasměje, Reno a Depardieu se dobře doplňují.