Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Máma vždycky říkávala: "Když se budeš hodně těšit, Kájo, bude to stát za prd..." A taky že jo. Jak jsem se až moc těšil, tak dost velké zklamání... Představoval jsem si to jinak, víc pompéznější a vznešenější. Nechal jsem si to rozležet v hlavě a přemýšlel jsem o něj v metru a vyšlo mi toto. Ve srovnání s celou ságou to bylo "dobrý" :D Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale Pottera zachránila před jistou smrtí jen hudba - Alexandre Desplat je úžasný! Ale i přesto dávám ****.

Hlas moře (2004)

Něco tak úžasného, osobního a zároveň intimního jsem už dlouho neviděl. Pro mě jasných pět hvězdiček a 95%.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

13.12.2012, 00:01 jsem poprvé spatřil Hobbita - 2D v originále s českými titulky (projekce Česko-Slovenské filmové databáze). 14.12.2012, 19:00 jsem ho viděl podruhé ve 3D s českým dabingem... BOŽE!!!!!!!!!!!! Co to je za dabování, když Thorina namluvil Suchařípa, který neumí a hlavně NESMÍ dabovat. Jako slyšet toto: http://www.youtube.com/watch?v=iHjgKLGVTjI&feature=share s hlasem Suchařípy... Chtělo se mi zvracet! TAKŽE DOPORUČENÍ: NECHOĎTE NA HOBBITKA V ČESKÉM ZNĚNÍ! :D Jinak vynikající Martin Freeman a opět Andy Serkis jako Glum - jak si položí hlavičku na ten kámen? "Toho chcu domů," řekl jsem si. Efekty více míně dobré, ale to se dalo čekat od Jacksona, hudba, sic opakující se z Pána prstenů, byla též dobrá. Tudíž mé hodnocení (bude/je) dobré.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Usnul jsem! Dostal výtlem (jakože smích), který trval asi 15 minut - když Tauriel "ošetřovala" Kiliho nějakým chroštím! Nuda! Nuda... Někdy sračkoidní! Ale zachránil to zlatý dráček Kulihrášek a písnička v titulcích! Ale nic moc, čekal jsem od toho víc...! :(

Hodiny (2002)

Vůbec nevím, jak mě Hodiny nadchly, ale dávám 99,9%! Měly všechno - akci, romantiku, drama, psychologii, děj - příběh, dobrodružství... prostě všechno. To, že mají pouhých devětadevadesát procent, musel jsem je zařadit mezi mé nejoblíbenější snímky, a to na první místo! - PROTOŽE: 28-04-2012 jsem je znovu viděl s mým velmi dobrým kamarádem. Po shlédnutí jsme vedli o nich debatu, a kamarád mi ten děj opět více osvětlil - Děkuji, K :)

Hrabě Monte Christo (1954)

Nesedělo mi jen, jak ho vysadili na Ostrově po x letech v žaláři a stále byl nabušenej :D 71%