• Fantasy

Navěky silný (2008)

sportovní drama, které nabízí silné morální poselství a emocionálně silný příběh o vykoupení a druhé šanci. Přes některá klišé a slabší rozvinutí vedlejších postav .  Film zdůrazňuje důležitost týmové práce, integrity a osobní odpovědnosti .Je to příběh, který může inspirovat

Goldeuseupun (2024) (seriál)

Přináší nejen kvalitní kriminální drama, ale také překvapivě zábavné momenty, které oživují atmosféru. Navzdory hloubce a serióznosti témat, kterým se seriál věnuje, se nebojí přidat špetku lehkosti a humoru. jednoznačně doporučují pro fanoušky dramatických seriálů.

Vražedný paradox (2024) (seriál)

Je osvěžujícím přírůstkem do korejského dramatu, který se vyznačuje svou temnou atmosférou. Seriálu nechybí  napínavé momenty, ale zároveň přináší i hodně zábavné chvíle, určitě doporučují.

Doktoři na dně (2024) (seriál)

Je dobře vyvážené romantické drama. Přestože se seriál nevyhne některým klišé, celkový dojem je velmi pozitivní a stojí za zhlédnutí. Pokud hledáte srdceryvné drama s dávkou humoru a romantiky, Doctor Slump je pro vás to pravé.

Brave Citizen (2023)

Bojové scény jsou dynamické a dobře choreograficky zpracované. Každý souboj je napínavý a skvěle natočený .Film má skvělý smysl pro humor. Vtipné momenty jsou přirozené a často přicházejí v nečekaných situacích. Je to zábavá která kombinuje skvělé akční scény s humorem. Pokud hledáte film, který vás nejen pobaví, ale i povzbudí, je to skvělá volba. Shin Hye-sun a Lee Jun-young podávají vynikající výkon, který rozhodně stojí za vidění.

Naeaneui geunom (2019)

Park Sung-woong je fantastický jako gangster v těle teenagera. Jeho přerod z tvrdého chlápka na nesmělého středoškoláka je nejen uvěřitelný, ale i neuvěřitelně zábavný. Jin Young jeho výkon jako teenagera s gangsterskými manýry byl skvělý. Film je plný vtipných momentů a několikrát jsem se skutečně nahlas zasmál. Zábavná a příjemná komedie, která diváky pobaví a rozesměje. Pokud hledáte lehký film, který kombinuje humor s trochou romantiky a dramatu, rozhodně doporučuji.