Princezna ze mlejna (1994)

kdybych to hodnotil jako ostatní filmy, dal bych maximálně 3*, ale když to vemu jako pohádku pro děti je to dobrý, jako malej sem ji měl taky moc rád, hlavně tu písničku a skvělýho čerta

Den, kdy se zastavila Země (2008)

na tenhle film sem se docela těšil, ale po jeho zhlédnutí sem byl trochu zklamaný, od současného sci-fi bych očekával lepší vizuální stránku a dějově to také není ono, je to takový zcela průměrný film, který ničím nevyniká, ale také není v ničem vyloženě špatný, líbila se mi myšlenka člověka jako nebezpečí pro Zemi, bohužel nebyla ve filmu moc zdařile zpracovaná a mohla být více a lépe rozvedená

Bobule (2008)

ze začátku sem pomýšlel i na vyšší hodnocení, protože mě to opravdu dobře bavilo, ale jak se blížil konec, bylo to zábavné stále méně...

Amadeus (1984)

neuvěřitelně krásný film, nádherná hudba, skvělí herci i režie, tomu není co vytknout

Quantum of Solace (2008)

po prvním shlédnutí sem byl na vážkách, na podruhé to pro mě stále není ta pravá bondovka, ale jinak je to skvělý film a vynikající podívaná

Tanec v temnotách (2000)

Na tenhle film sem se díval hlavně proto, že rád poslouchám Björk, a byl jsem na ni zvědavý jako na herečku. Musím říct, že mě překvapila solidním hereckým výkonem. Kromě hudby a Björk se mi na filmu líbil zajímavý příběh matky, která je ochotna obětovat i svůj život pro svého syna. Trochu na rozpacích sem ale z konce filmu. Myslím, že to mělo být vážné, ale bylo to podané tak, že mi to přišlo spíš směšné.

Čtyři pokoje (1995)

Film složený ze čtyř povídek čtyř různých režisérů, které se odehrávají jedné noci v jednom hotelu. Pojítkem těchto povídek je postava hotelového sluhy, kterou ztvárnil Tim Roth. Právě jeho postava je podle mě to nejlepší na celém filmu. Každá povídka mi přišla o něco lepší než ta předchozí, ale i poslední povídka je pouze průměrná. Celkově mě film spíše zklamal, hlavně od Tarantina bych čekal víc.

Vesničko má středisková (1985)

Tahle komedie dobře pobaví svým jemným nevtíravým humorem, o který se starají především postavy dobráckého prostoduchého závozníka Otíka a stále se přírodou kochajícího doktora. Film nabízí kromě skvělé zábavy pro všechny také záběry krásné české přírody doplněné příjemnou hudbou. Tenhle film sem měl rád už jako malý, a stále je to jeden z mých nejoblíbenějších českých filmů.

Četník v New Yorku (1965)

Po skvělém filmu Četník ze Saint Tropez bych od Četníka v New Yorku čekal víc. Film mi i přes dobrý výkon Louis de Funese vůbec nepřipadal vtipný, nedokázal mě pobavit a udržet mou pozornost. Prostě tomu něco chybí, aby to bylo to pravé ořechové.

Armageddon (1998)

Tohle je jeden z filmů, které mě nikdy neomrzí a vždy spolehlivě zabaví. Je v něm tak akorát akce, napětí, humoru i dojetí. Líbí se mi herecké výkony, skvělé kousky, které ve filmu předvádí Steve Buscemi a neopakovatelný ruský kosmonaut. Vše je navíc doplněno dobře zvolenou hudbou.