• Rodinný

Tarzan (1984)

Tohle je jediný filmový Tarzan který se alespoň trochu podobá tomu knižnímu. Lambert pro jednou ukázal že umí hrát.

Kurs sebeovládání (2003)

Jack Nicholson a Adam Sandler - perfektní kombinace herců který vytvořili opravdu legrační komedii.Dost jsem se nasmál.

Osudové setkání (2000)

Výborný příběh a skvělý Sean Connery který zraje věkem stejně jako víno.

Pošetilost mocných (1971)

Nádherná komedie plná očekávaných zvratů a Funesovi perfektní mimiky. Don Salluste je člověk, který má hodně a chce ještě víc.Kdo druhému jámu kope sám do ní spadne.

Válka (2002)

Z ruský filmový tvorby je Válka a 9.Rota to nejlepší co jsem za poslední léta viděl. Dobrý ruský akční válečný filmy.

Evoluce (2001)

Sci-fi komedie je žánr který můžu.Je to legrace s kapkou fantazie a dobrodružství.EVOLUCE mně příjemně překvapila a agent Mulder, -pardon David Duchovny byl taky dobrý.

Do hlubiny (2005)

Hezký, nenáročný, oddechový, dobrodružný film v nádherném prostředí + nádherná Jessica Alba.To tvoří dohromady tři hvězdičky.

Schůzka naslepo (1987)

Dobrá oddechovka - když se holka napije, tak to někdy stojí za to.

Válka Roseových (1989)

Nejlepší černá komedie co jsem kdy viděl. Výkon Douglasa, K.Turner a DeVita - herecký koncert. Nejlepší scéna - toust s psí paštikou(HAF!).

Fotr je lotr (2000)

Humor Bena Stillera mám rád a proto jsem se i u tohohle filmu královsky bavil + Robert De Niro v roli agenta CIA.PARÁDA.