Rychle a zběsile 6 (2013)

Kdo si myslel, že tahle série už nemůže být patetičtější, uhozenější, a přitaženější za vlasy, tak se mýlil.

Špionáž (2013)

Pečlivá skládačka všech spolehlivých dramatických, romantických a akčních filmových klišé, což bych se třema hvězdičkama spokojeně přehlédla, kdyby to mělo aspoň špetku atmosféry nebo osobité emoce.

Útok na Bílý dům (2013)

Instantní akčňák, který má vše, co je potřebné k bezduché filmové zábavě a místo toho, abych se u sledování cítila vyloženě trapně, jsem se dokonce párkrát upřímně zasmála.

47 róninů (2013)

Nemastné neslané předvídatelné emocionálně vyprahlé koukatelné.

Bitevní loď (2012)

Parodie na pateticko-katastroficky-válěčná scifi klišé, docela vtipná a ještě cool natočená.

Dragon Age: Blood Mage no seisen (2012)

Hru jsem nehrála, takže zjevně netrpim nezdravou nekritičností a film hodnotím jako samostatný projekt. Diletantsky působící vizuální stránku, která je něčím mezi plastickym 3D a kreslenym 2D animakem, bych ještě překousla, ale stupidní melodramatický příběh, ve kterém se pohybují samí prvoplánoví pajduláci mě ani tak nenudil, jako mě vyložene vytáčel.

Jump street 21 (2012)

Už jsem viděla trapnou komedii s větším podílem inteligentního humoru a charismatu.

Kontraband (2012)

No na to, jak otřepaně a nudně film zpočátku vypadal, se nakonec celkem slušně rozjel a i když s realitou společného moc neměl, snažil se aspoň o jakous takous atmosféru a bavila jsem se u něj vcelku dobře.

Nepřítel pod ochranou (2012)

Výborná řemeslná práce, která díky oblíbeným metodám, jako je lehce nervózní a intimní kamera, tiché proluky v ději, prostřihy a nenápadná podprahová hudba, tvoří celkem osobitou a citlivou atmosféru se skvělou upocenou akcí, kde krev stříká i z hrdinů a kulky se sem tam i trefí do cíle. Bohužel originalita příběhu je upocená stejně jako ta akce, akorát že té to už tak nesluší.