Columbo - Prázdný rám (1971) (epizoda)

Naprosto výborný díl! Do poslední chvíle jsem nevěděl, na co ho nachytá :D

Kobry a užovky (2015)

Dlouho jsem neviděl tak dobrý český film. Mělo to spád, děj a ani na chvíli se člověk nenudí. Hádkové si svoje role dávali neskutečným způsobem a soundtrack jen potěšil :-)

Země lidí (2011) (seriál)

Při sledování se jednomu téměř neustále tají dech. Těším se, až to shlédnu znova na pořádné bedně ve full HD. Trochu mě štvalo, "jak to vždycky dobře dopadlo....", ale když pak jeden vidí, že na tento výsledek čekali i týden a největší rozptýlení za 3 dny bylo, že si borec přemístil stan o 2 metry :D, tak jako zase klobouk dolů! Mají to precizně udělané, nevím co bych vytknul. S klidným srdcem mohu jen doporučit ;-)

Lék (1995)

Snažil jsem se něco vytknout, ale opravdu nebylo co. Nakonec Erik nenašel lék na AIDS, ale na krásny podzim svého kamaráda. Opravdu vynikající zpracování.

Knick: Doktoři bez hranic (2014) (seriál)

Až dechberoucí zpracování prolnuté vynikající hudbou, která se podle mě k té době, kterou nám Soderbergh ukazuje, naporsto hodí! Stačí aby někdo na ulici na vás kýchnul a nemoc je na světě....šílené. Jen doufám, že se seriál bude dál ubírat doktorským směrem a nesklouzne do klasického průseru, který pronásleduje všechny seriály poslední doby....

Co jsme komu udělali? (2014)

Naprosto vynikající. Christian Clavier mě vážně (i po těch letech) ohromil svým vystoupením. Samozřejmě nejen on. Vlastně tak nějak u všech mi přišlo, že jim daná role byla šitá na míru. Pěkná Benneton komedie s očekávaným Happy Endem.

Případy 1. oddělení (2014) (seriál)

Opravdu vynikající český počin. Nemám co bych vytkl nebo dodal, naprosto perfektní kriminálka....Vše ostatní je proti tomu brak!!!

Red Dog - psí legenda (2011)

Kde je těch hvězd víc? Film co vás totálně chytne za srdce a nepustí. Nádherný to příběh. Jeden z hondě mála filmů, který mi bude ještě dlouho ležet v hlavě.

Marley a já (2008)

Mám co bych tu vytkl, ale nějak prostě nemůžu... Pocitová stránka věci hned po shlédnutí filmu mi to prostě a jednoduše nedovolí. Silné vyprávění o životě. Nejlepší komentář o fikmu asi je: film bojuje proti plakátu. A nejlepší hláška z filmu: "A dog has no use for fancy cars, or big homes, or designer clothes. A waterlogged stick will do just fine. A dog doesn’t care if you’re rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart, and he’ll give you his."