Mít tak holku na hlídání (1980) (TV film)

Jednoduché, nenásilné a sympatické. Nádhera vidět tak klasické herce tak maldé :-)

První liga (1989)

Klasická komedie tehdejších let, kdy se točilo tak nějak víc srdcem a ty filmy zato prostě stály, ikdyž jste se celou dobu nekulaly po zemi smíchem :-)

Pátek třináctého (1980)

Taková ta klasika, co si budeme povídat. Ale jak sem viděl jak tu starou rašpli 3x za sebou složila na kolena a pak ji nechala a ona zas po ní šla, tak z toho sem rostl nehorázně....Asi je to dost příznačné pro horory té doby, ale pro mě top bylo téměř nepřekousnutelné :-) Ale výběr té herečky jakožto Jasonovi matky byl opravdu fenomenální. Ta tomu dala opravdu grády. ---72%---

Rockerky (2002)

Lehce nadprůměrná a úsměvná komedie o lidské povaze. Susan Sarandon opětně krásně zazářila :-)

Blázni a děvčátka (1989)

Pravý dětský film, který zosobňuje a ukazuje opravdu vše co by měl. Člověk se až diví, jak se to mohlo všechno vejít do necelé hodinky a půl.

Touha po zlatě (1993)

Clavier je prostrě modla...i z obyčejné blbosti dokáže vytlouct naximum :-)

Prvotní strach (1996)

Skutečně působivé. Jewn škoda že jsem dost předvídal děj v koncové části. A mělo se to spíš jmenovat Ďáblův advokát :-D

Kočky (2006) (TV film)

Zatraceně těžké drama. Ale zajímavě zpracovaná kamera. Sympaticky nezvyklé. A výkon Barborky Hrzánové byl naprosto fenomenální!!!!