Oppenheimer (2023)

Dal jsem skvostných 5 hvězdiček ale popravdě podle veškerého okolí a vesmíru bych měl dát správně jednu hvězdičku. Neboť jsem byl v pouho pouhém prostém kině pro smrtelníky a neznalce kinematografie ve kterém nebyl 70mm film a neseděl jsem přesně uprostřed kina v tom nejnadupanějším kině v evropě s rákosnickými miliardáři a nemohl jsem poznat ten nejlepší zážitek který ten film mohl nabídnout. (Reálně by to nikoho nezajímalo ale bohužel Nolan ve svém tiktoku řekl že nemá cenu koukat na nic jinýho jak na IMAX PRO ULTRA GIGA MAX ELON MUSK TECHNOLOGY UNIVERSE GALAXY BEST IN THE WORLD 70mm film a ostatní lidi jsou spodina společnosti hyeny a neznabohové kteří koukají na film v 360p) Je mi líto lidí co nevidí let mouchy a jsou zaslepeni touhou být něco extra. Film byl banger bro a neřešte hovna dík.

Comeback (2008) (seriál)

Hele total největší banger a nikde nezklame. Nejlepší seriál úplná klasa neni co dodat. Společně s Jmenju se Earl to jsou nejlepší seriály co kdy vznikly, pokud má někdo jinej názor, tak je jasný že neví co je dobrý a nemá cenu se s nim bavit. Díky moc za pozornost big up cenim.