Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 9 bodů
MichalV.
Michal Vacek
Jihlava, kraj Vysočina, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Dokumentární
Akční
Krimi
film
seriál
TV film
studentský…
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Německo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Americká krása
(1999)
Pulp Fiction: Historky z podsvětí
(1994)
Město bohů
(2002)
Rivalové
(2013)
Memento
(2000)
Trainspotting
(1996)
Sloní muž
(1980)
Requiem za sen
(2000)
Nedotknutelní
(2011)
Vlk z Wall Street
(2013)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(19)
Marrak
giovanni3
Paulík
Xsi
Trener83
L.C.S
isbel
hanicka_p
Nearh
MilliP
fandafranta
Zlata_Malina
pajafe
PetrH
Noctuelle
Pepiik
Nahu
maja94
Wiktor007
michalvacek.cz
Časové pásmo bylo změněno