Jsem máma - Epizoda 6 (2018) (epizoda)

Tchýně v bytě a ezoterická Květa se svou materiální matkou. Zápletky, které vybízí k tomu, že díl bude pěkná sranda. Bohužel to až tak nefunguje, tady to působí přehraně a trapně. 4/10

Jsem máma - Epizoda 5 (2018) (epizoda)

Sestěhování s partnerkou není jednoduché. Zvlášť když jste analytický a nudný typ a vaše partnerka je spontánní a zábavná. Dohodnout se pak na čemkoliv je vyloženě peklo. Ústřední dvojce tady táhne děja vyhrocenné situace drží pozornost. Pokračující cliffhangery na konci dílů motivují k puštění další epizody. 6/10

Jsem máma - Epizoda 4 (2018) (epizoda)

Linka Agáty a Igora tak zábavná není, takže to, že se jim tady věnuje tolik času je trochu nudnější a děj tolik neubíhá. Naopak mě hodně baví lobbista Majko, kterému bych dal v seriálu klidně víc prostoru. Obecně je mi ale sympatické hraní Jiřího Havelky. 5/10

Jsem máma - Epizoda 3 (2018) (epizoda)

Druhý díl jsem minul, takže jsem nastoupil rovnou do rozjetého děje po úvodním představovacím díle. Rozjetá zápletka se mi líbí, 3 páry, ve stejné situaci, ale každý z jiného prostředí a s jinými vlastními problémy. Protikladné charaktery všech partnerů jsou základem pro zábavný děj a dialogy se pak píší v podstatě sami. Proti prvnímu dílu zlepšení. 6/10

Jsem máma - Epizoda 1 (2018) (epizoda)

Slovenská produkce, romantická komedie. Nic. co by mě mělo uchvátit. První díl byl taky trochu zmatený. Představení postav nebylo tak dobře provedené, jak bych čekal a hlavní postava nezískala moje sympatie. Ale pokud to srovnám se současnou českou seriálovou produkcí, tak je to vlastně dobré. Ve srovnání s průměrnými českými (ne)hereckými výkony, které můžeme sledovat v komerčních televizích jsou tady postavy aspoň trochu uvěřitelné. 4/10

Tajemství oceánů - New York (2019) (epizoda)

V kostce přehledně ukázaná historie nejdůležitějšího amerického města. Nechte se informovat o jeho rychlém rozvoji, nevšední geografii nebo kam až sahalo moře v minulosti a že vraky se nyní nachází pod mrakodrapy.

Tajemství oceánů - Pohřbená tajemství zlaté horečky (2019) (epizoda)

Díl vlastně popíše historii za zlatými horečkami. Samotné vraky zde spíše přivádí diváka do dané lokality a ten dostane možnost objevit detaily o slavném, ale ne tak detailně (do té doby) řečeném období americké historie, které mělo na rozvoj západního pobřeží ohromný vliv.

Tajemství oceánů - Hitlerovy válečné lodě (2019) (epizoda)

Zatím jeden z nejlepších dílů. Co se týče lodí, co může být víc, než Bismarck a velké válečné lodě druhé světové války. V tomhle případě bych vyjímečně ocenil i víc specifikací a technických informací o plavidlech.

Tajemství oceánů (2018) (seriál)

Určitě jsou i zajímavější dokumenty, s lepšími záběry, animacemi a poutavějším dějem. Ale v rámci tématu lodních vraků, což není pro každého, tak je děj dostatečně zábavný. Kombinace dobových záběrů lodí, výpovědí informátorů, počítačové animace a záběrů z terénu udrží pozornost dostatečně po celou dobu stopáže pořadu. 7,5/10

Zalez do spacáku (2024) (seriál)

Možná by to mělo i určitý potenciál na odlehčenou komedii, když člověk zrovna nehledá nic intelektuálně náročného a chce jenom hibernovat u televize a občas se zasmát. Bohužel ale to jediné, co má tenhle seriál nabízet (humor) je neuvěřitelně trapný. Nápady na vtipné scénky nejsou často špatné (viz tři manželky, oregáno místo trávy atd.), ale brutální přehrávání a rozpitvávání daného vtipu z toho dělá festival trapnosti na úrovni třídních scének na rodičovské akademi základní školy. Koukat na tohle je podobně za trest a taky jen koukáte na hodinky, kdy už to utrpení skončí. 1/10