Elvis (2022)

Miluju filmy o slavných zpěvácích či kapelách a tenhle je určitě jeden z nich. Výborné herecké výkony. Jen jedna vec co me lehce naštavala je že se ve filmu odjevila písnička od moderní zpěvačky Doja Cat, je to takové divné dát moderní písničku d0 filmu o 50. Až 70. Letech.

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Super film, skvela animace a extremne SKVÉLÁ HUDBA, přiběh ujde byla jsem na to nedavno v kině a užila jsem si to má to vtipný momenty ale jediná vec kterou vytknu je že jde až moc poznat že je to mířený na děti i přes to že je hodně starších Mario fanoušků

Noční můra v Elm Street (1984)

Tenhle horor dobře zestárnul mám ho moc ráda, příběh je dobře promyšlený a je dobrý že je to originální není to zase nějaký příběh kde je vrah bla bla zabiji bla bla ale je to vzaný že vraždí ve snech což je velmi napínávé. DOPORUČUJU zkouknout aspoň jednou za život.

Star proti silám zla (2015) (seriál)

Fajn serial, animace se mi líbí a postavy (apiň teda ty hlavní) jsou fajn, co mě teda mrzí že se 3. A 4. Série už moc nesoustředila na ten koncept seriálu, ale jinak fajn oddychový animák

Vřískot (1996)

za mě nejlepši horor všech dob, má dobrou atmosféru, příběh i postavy, v hororu mám ráda když mi na postavách záleží což tento film splňuje, z celé “vřískot” série je tento ten nejlepší